موسوی: مددی سر تمرین بیاید تا با هم صحبت کنیم

موسوی: مددی سر تمرین بیاید تا با هم صحبت کنیم

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، احمد موسوی، مدافع تیم فوتبال استقلال پس از برتری این تیم مقابل پدیده گفت: دنبال سه امتیاز بودیم و سه امتیاز را هم گرفتیم. بچه‌ها خوب بازی کردند و مهم سه امتیاز بود که کسب شد.

وی در خصوص وضعیت استقلال و اعلام نارضایتی بازیکنان این تیم گفت: ابتدا کسی بازیکنان را مقابل هواداران قرار ندهد و این مسئله را هواداران متوجه می‌‌شوند و به شرایط واقف هستند. این بازیکنان وفاداری و علاقه و عشق‌شان را به استقلال نشان داده‌اند. همین که تا الان شرایط را تحمل کردند و ادامه می‌دهند، نشانه همه چیز است.

مدافع استقلال خاطرنشان کرد: اگر این را می‌گویم، برای این است که ما را مقابل هواداران نگذارند. این بچه‌ها پیشنهاد مالی دو سه برابری داشتند و خود من هم پیشنهاد داشتم، اما به عشق استقلال آمدیم و این تیم را دوست داشتیم. منتی هم نیست، اما واقعاً شرایط افتضاح است.

موسوی در واکنش به این مسئله که احمد مددی به بخشی از پرداختی‌ها به بازیکنان استقلال اشاره داشته است، گفت: مدیرعامل محترم درباره پرداختی‌ها صحبت کرده و من هم می‌گویم دم آقای مددی گرم که پرداخت کرده، اما بیاید صحبت کنیم. پرداختی یعنی بخشی از پول قرارداد، اما با بچه‌ها صحبت می‌کنیم و می‌گویند مالیات را به حساب پرداختی زده‌اند و دیگری می‌گوید جریمه و پاداش را به حساب پرداختی زده‌اند. این پرداختی نیست، اما اگر آقای مددی می‌گوید پرداختی داشته، بیاید صحبت کنیم. مدیرعامل بیاید سر تمرین و من به عنوان بازیکن دوست دارم مدیرعامل باشگاهم را سر تمرین ببینم. بیاید حساب و کتاب کنیم، اما یادم نیست که او آخرین بار چه زمانی سر تمرین ما آمد.

وی افزود: یکی دو روز پیش یک فیلم از آقای مددی دیدم که از کمک‌های وزارت ورزش صحبت کرده بود و دم وزیر ورزش و وزارت هم گرم که کمک کرد، اما چرا ما متوجه نشدیم؟ اگر کمکی می‌شود، بازیکن باید حس کند، اما ما چنین حسی نکرده‌ایم و نمی‌بینیم. پس ایرادی هست که این کمک‌ها به چشم نمی‌آید.

مدافع استقلال خاطرنشان کرد: من بازیکن استقلال هستم و سرمربی تیم مثل پدر بچه‌هاست. پدری که هر روز سر تمرین با 30 فرزند خود روبه‌رو می‌شود و هر کسی از بازیکنان یکی از مشکلات را می‌گوید. ما هم فقط سرمربی تیم را می‌بینیم و مجبوریم مشکلات را به او بگوییم. اگر از مسائل فنی اشراف دارید یا اگر کسی را قبول دارید، سر تمرین بفرستید تا امکانات را ببیند. اگر امکانات استقلال را در حد تیم لیگ دسته دومی دیدید که حق با آنهاست، اما اگر امکانات در حد نبود، یعنی ایراد هست و باید ایرادها برطرف شود. حیف که تماشاگر در این ورزشگاه نیست.

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *