مورینیو: به خاطر اریکسن گریه کردم/ شاهد عشق، همبستگی و روحیه‌ خانوادگی بودیم

مورینیو: به خاطر اریکسن گریه کردم/ شاهد عشق، همبستگی و روحیه‌ خانوادگی بودیم

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

به گزارش خبرگزاری تسنیم، ژوزه مورینیو در گفت‌وگو با شبکه رادیویی «talkSPORT» انگلیس درباره اتفاقی که شنبه شب برای کریستین اریکسن شاگرد سابق خود در بازی تیم‌های ملی دانمارک و فنلاند در مرحله گروهی یورو 2020 افتاد، گفت: نمی‌توانم به اتفاقی که شنبه شب افتاد، فکر نکنم. به نظرم امروز اما روز خوشحالی است، نه ناراحتی. اتفاقاتی که در جریان بازی افتاد، بسیار مهمتر از فوتبال بود اما در عین حال معتقدم که ارزش‌های خوب فوتبال نیز نشان داده شد.

آقای خاص که در زمان سرمربیگری تاتنهام با اریکسن کار کرده بود، تصریح کرد: ما شنبه شب عشق، همبستگی و روحیه‌ خانوادگی را دیدیم. در واقع تنها خانواده کریستین نبود و ما روحیه خانواده فوتبال را شاهد بودیم. فوتبال مردم را گرد هم می‌آورد. شنبه شب برای اریکسن دعا کردم، برای او گریه کردم اما چندین میلیون نفر در سراسر جهان این کار را کردند. به اعتقاد من تعداد زیادی از مردم جهان برای کریستین دعا کردند، چون فوتبال مردم را دور هم جمع می‌کند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: شنبه شب مردم به دلیل نامناسبی دور هم جمع شدند. در نهایت ما می‌توانیم بابت زنده ماندن کریستین جشن بگیریم. با اریکسن نتوانستم صبحت کنم اما با پی‌یر امیل هوژبرگ روز یکشنبه صحبت کردم و او نسبت به وضعیت اریکسن خیلی خوشبین بود. خبرهای خوبی از کریستین به گوش می‌رسد و به نظرم حالا لحظه شادی است.

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *