موراتا: مردم برای حمله به اسپانیا لحظه‌شماری می‌کنند

موراتا: مردم برای حمله به اسپانیا لحظه‌شماری می‌کنند

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

به گزارش خبرگزاری تسنیم، شب گذشته (شنبه) برای آلوارو موراتا و هم‌تیمی‌هایش در تیم ملی اسپانیا یک شب ناامید کننده بود. موراتا اگرچه گل زد اما در نهایت نتوانست به تیمش برای کسب پیروزی کمک کند، ضمن اینکه چند موقعیت جدی گلزنی را هم هدر داد تا ماتادورها در نهایت به تساوی یک – یک خانگی برابر لهستان در دوم دور از بازی‌های مرحله گروهی یورو 2020 رضایت دهند.

این بازی و نمایش ضعیف از اسپانیا بهانه‌ای شد تا انتقاداتی که از این تیم به خاطر بازی نه چندان دلچسبش برابر سوئد در دور نخست وجود داشت، شدت بگیرد و در این میان انتقادات‌ها از مهاجم یوونتوس هم افزایش یافت.

موراتا به شبکه اسکای اسپورت ایتالیا گفت: گوش کردن به حرف‌های مردم به ما کمکی نمی‌کند چون همه آنها لحظه‌شماری می‌کنند که با انتقادات‌شان به ما حمله کنند. معمولاً زمانی که ملت‌های بزرگ به تورنمنتی مانند یورو می‌رسند، یک نوع احساس همبستگی و اتحاد فضای تیم‌شان را در برمی‌گیرد. ما می‌دانیم که دنباله‌روی نسلی از نوابغ هستیم که همه چیز را برده‌اند و به همین دلیل پا گذاشتن جای پای آنها سخت است اما باید به توانایی‌های خود ایمان داشته باشیم.

موراتا افزود: فوتبال ورزشی تیمی است. اگر ما بازی را نبریم فرقی نمی‌کند که من گل بزنم یا نه. متأسفم که نتوانستیم سه امتیاز را بگیریم اما بازی بعدی برای ما حکم فینال را دارد.

یکی از موقعیت‌های گلزنی ایده‌الی که موراتا از دست داد، ریباند پنالتی بود که جرارد مورنو زد و به تیر دروازه خورد. او در باره اینکه چه اتفاقی افتاد که او نتوانست گلزنی کند، اظهار داشت: توپ با سرعتی باورنکردنی برگشت و کنترل آن بسیار سخت بود. شاید من بیش از اندازه به دروازه نزدیک شده بودم و باید تصمیم دیگر می‌گرفتم.

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *