مهدوی: دیدار پرسپولیس و تراکتور جذاب نبود/ در فوتبال حرف اول و آخر در مستطیل سبز زده می‌شود

مهدوی: دیدار پرسپولیس و تراکتور جذاب نبود/ در فوتبال حرف اول و آخر در مستطیل سبز زده می‌شود

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

محمدرضا مهدوی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره قهرمانی پرسپولیس در سوپرجام با پیروزی مقابل تراکتور اظهار داشت:  باید به خانواده بزرگ پرسپولیس تبریک بگوییم، یک جام دیگر به این باشگاه اضافه شد اما به نظرم اصلاً عملکرد پرسپولیس در این بازی قابل قبول نبود. یک سری ملاحظه‌کاری‌ها بین دو تیم وجود داشت. عملکرد دو تیم نسبت به بازی‌های خیلی ضعیف‌تر بود. به هر حال تراکتور یکی از قدرت‌های لیگ است و از این تیم توقع بیشتری می‌رفت.

وی افزود: پرسپولیس هم کمی محافظه‌کار بود تا بازیکنی را برای ادامه لیگ از دست ندهد. در مجموع پرسپولیس یک جام گرفت اما بازی جذابی از سمت دو تیم ندیدیم. فوتبال در خور سوپرجام کشور نبود و به نظرم بازی سبکی را دیدیم.

بازیکن پیشین تیم پرسپولیس در مورد اینکه دوری چند هفته‌ای بازیکنان ملی‌پوش پرسپولیس از تمرینات و همچنین غیبت وحید امیری و کامیا‌بی‌نیا روی عملکرد تیم تأثیرگذار بود، گفت: خدا را شکر مدیریت گل‌محمدی با اینکه کریم باقری در این مدت کنارش نبود، در این ماجرا خوب است. به هر حال کریم باقری مهره اصلی کادرفنی است. یکی از حُسن‌های گل‌محمدی هم این است که از تمام عناصر تیمش به خوبی استفاده می کند. کامیابی‌نیا و امیری در این بازی نبودند اما به هر حال پرسپولیس یک جام دیگر گرفت و مدیریت گل‌محمدی در این مورد خیلی خوب بود.

مهدوی در مورد دیدارهای آینده پرسپولیس در لیگ برتر و همچنین رویارویی این تیم مقابل استقلال در جام حذفی توضیح داد: فکر می‌کنم پرسپولیس با اقتدار در جام حذفی مقابل استقلال بازی می‌کند، چون رقیب دیرینه‌اش را مقابل خودش می‌بیند. تمام بازی‌های یک طرف، بازی استقلال و پرسپولیس یک طرف. به نظرم استقلال برای قهرمانی جام حذفی تلاش می‌کند و بازی خیلی سنگینی در جام حذفی خواهد بود.

وی در خصوص صحبت‌های رسول خطیبی پس از شکست مقابل پرسپولیس گفت: صحبت من در مورد شخص خاصی نیست. مجموعه تراکتور قدرت دارد و با حضور چند ساله در لیگ برتر و لیگ یک اقتدار خودش را نشان داده است. رسول خطیبی در این چند ساله ثابت کرده که به درجات بالای مربیگری خواهد رسید، اما در فوتبال، حرف اول و آخر در مستطیل سبز زده می‌شود. هیچ حرفی هم در مورد هیچ تیمی قابل قبول نیست، چه برسد به پرسپولیس که بیشترین افتخارات را در چند سالِ گذشته داشته است.

بازیکن پیشین پرسپولیس در مورد اینکه گفته می‌شود یحیی گل‌محمدی یکی از گزینه‌های سرمربیگری تیم ملی است، گفت: به هر حال هر مربی و بازیکنی تلاش می‌کند تا به درجات بالا برسد. یحیی در چند سال گذشته ثابت کرده که می‌تواند هدایت تیم‌های بزرگی را بر عهده بگیرد و تیم ملی هم یکی از این گزینه‌ها است. سرمربیگری تیم ملی افتخار ملی است و نصیب هر کسی نمی‌شود. وقتی هواداران پُر تعداد پرسپولیس هم ببیند که یکی از ارکانش به تیم ملی خدمت می‌کند، تمام هوادارانش هم از تیم ملی حمایت خواهند کرد.

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *