مهدوی: اسکوچیچ شرایط تیم ملی را برای بازی بعدی مهیا کرد/ ما مقتدرانه به جام جهانی صعود می‌کنیم

مهدوی: اسکوچیچ شرایط تیم ملی را برای بازی بعدی مهیا کرد/ ما مقتدرانه به جام جهانی صعود می‌کنیم

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

محمدرضا مهدوی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم درباره عملکرد تیم ملی فوتبال کشورمان مقابل هنگ‌کنگ اظهار داشت: بازیکنان تیم خوب‌مان در آن گرما و شرایط سخت زمین نتیجه خوبی گرفتند. برای بازی اول، بدون هماهنگی و بازی دوستانه، عملکرد خوبی داشتیم. شرایط آب و هوایی بحرین بسیار سخت است و نباید این را فراموش کنیم.

وی ادامه داد: به غیر از گل خورده و خطر گلی که هنگ‌کنگی‌ها ایجاد کردند، نگرانی دیگری نداریم و باید این مشکل را برطرف کنیم. در بازی‌های بزرگ، تیم‌های بزرگ از این فرصت‌ها استفاده می‌کنند و نباید فراموش کرد که ما نباید گل بخوریم. امیدوارم گلی که در بازی با هنگ‌کنگ خوردیم، اتفاق باشد. این مشکل باید رفع و رجوع شود.

کارشناس فوتبال کشورمان تصریح کرد: اسکوچیچ استراحت خوبی به بازیکنان اصلی‌اش داد و گرما باعث تحلیل رفتن بدن بازیکنان می‌شود. فکر می‌کنم او با تعویض‌هایش شرایط را مهیا کرد که در بازی بعدی که بسیار مهم است، شرایط بهتری داشته باشیم. ما مقتدرانه به جام جهانی صعود خواهیم کرد و ما این قول را باید به مردم بدهیم که با استراحت خوب بازیکنان می‌توانیم بازی‌های خوبی انجام دهیم و راهی جام جهانی شویم.

منبع: shemale-asia.com


Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *