مهاجرانی: بازی با بحرین مثل یک فینال بزرگ برای ما اهمیت دارد/ امیدوارم آزمون و طارمی مانند بازی قبلی نباشند

مهاجرانی: بازی با بحرین مثل یک فینال بزرگ برای ما اهمیت دارد/ امیدوارم آزمون و طارمی مانند بازی قبلی نباشند

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

حشمت مهاجرانی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در مورد بازی حساس تیم ملی فوتبال ایران برابر بحرین در مرحله انتخابی جام جهانی 2022 که فردا برگزار خواهد شد، گفت: مسئله مهم در مورد بازی با بحرین این است که کادر فنی تیم ملی ایران، به خوبی حریف را برای بازیکنان آنالیز کند. نمی‌دانم در حال حاضر آنالیزور تیم ملی چه کسی است و آیا خود اسکوچیچ حریفان را آنالیز می‌کند یا اینکه تیم ملی آنالیزور دارد، ولی اعتقاد من این است که آنالیز کردن بحرین برای بازی فردا مسئله بسیار مهمی است. به هر حال کادر فنی باید برای استفاده از نقاط ضعف و قوت حریف و همچنین تاکتیک و ترکیب تیم، بهترین تصمیم را بگیرد.

وی در ادامه تصریح کرد: ما در بازی قبلی برابر هنگ‌کنگ از لحاظ هماهنگی تیمی شرایط خوبی نداشتیم و گل اولی که قلی‌زاده زد، ممکن است هر 10 سال یک بار تکرار شود و گل وحید امیری هم بعد از برخورد توپ به بازیکن حریف وارد دروازه شد. در این بازی مهدی طارمی و سردار آزمون هم به‌عنوان دو مهره تعیین‌کننده، تحرک خوبی نداشتند و روز خوی را پشت سر نگذاشتند. امیدوارم عملکرد آنها در بازی با بحرین، مانند بازی قبلی نباشند. ما شاید برای گردش توپ و رساندن آن به محوطه جریمه حریف مشکل نداشته باشیم، ولی مسئله مهم این است که برای گل زدن و استفاده از موقعیت‌ها برنامه داشته باشیم.

مهاجرانی در پاسخ به این پرسش که «آیا به شکست دادن بحرین در بازی فردا امیدوار هستید؟»، گفت: من قبلاً هم گفتم که در تمامی نقاط زمین نسبت به بحرین و عراق برتری داریم، ولی مهم این است که با ذهنی روشن با آنها روب‌رو شویم و اجازه ندهیم که خودشان را به ما تحمیل کنند. بازی با بحرین مثل یک فینال بزرگ برای ما اهمیت دارد و این مسابقه نقش مهمی در صعود ما به جام جهانی خواهد داشت. امیدوارم این بازی را با موفقیت پشت سر بگذاریم.

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *