منچسترسیتی برای جذب هری کین ۲ ستاره‌اش را به تاتنهام می‌دهد

منچسترسیتی برای جذب هری کین ۲ ستاره‌اش را به تاتنهام می‌دهد

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

به گزارش خبرگزاری تسنیم، پس از ابراز تمایل هری کین به ترک تاتنهام در پایان فصل گذشته، تیم‌های اروپایی به خصوص انگلیسی در پی راهی برای جذب بهترین گلزن و بهترین پاس گل دهنده فصل گذشته فوتبال جزیره هستند.

در این میان تیم فوتبال منچسترسیتی که با مهاجم آرژانتینی‌اش سرخیو آگوئرو خداحافظی کرده است، تلاش مضاعفی برای جذب کین دارد تا جای خالی آگوئرو را پر کند.

طبق گزارش نشریه سان انگلیس، سیتی برای اینکه بتواند کاپیتان تاتنهام و تیم ملی انگلیس را جذب کند، حاضر شده دو ستاره خود را به تیم لندنی بدهد که یکی از آنها گابریل ژسوس مهاجم برزیلی و دیگری رحیم استرلینگ بال انگلیسی این تیم است. هرچند بعید است که دنیل لوی رئیس باشگاه تاتنهام که مذاکره کردن با او به هیچ عنوان آسان نیست، تن به چنین معامله‌ای بدهد.

علاوه بر این با توجه به سیستم بازی منچسترسیتی در فصل گذشته که در آن پپ گواردیولا سرمربی قهرمان لیگ برتر برای استفاده از مهاجم نوک تخصصی بی‌میل بود و در عوض از مهاجم کاذب استفاده کرد، ممکن است خود کین را هم نسبت به آینده‌اش در منچسترسیتی بدبین کند.

در همین حال نشریه سان انگلیس نوشته است که دنیل لوی نه تنها به فروش کین با رقمی پایین رضایت نخواهد داد بلکه حاضر به فروش او به یکی از رقبای تیمش در لیگ برتر هم نخواهد شد. این بدان معناست که کین تنها در صورت دریافت پیشنهاد هنگفت از تیمی خارجی می‌تواند تاتنهام را ترک کند که در حال حاضر با وضعیت اقتصادی نابسامان باشگاه‌های اروپایی، به جز یکی دو تیم مانند رئال مادرید و پاری‌سن‌ژرمن نمی‌توان از تیمی دیگر انتظار دست به کار شدن برای خرید این بازیکن را داشت.

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *