منطقی نبود بازی تدارکاتی انجام بدهیم/ با بهترین عملکرد برمی‌گردیم

منطقی نبود بازی تدارکاتی انجام بدهیم/ با بهترین عملکرد برمی‌گردیم

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

به گزارش خبرنگار مهر، دراگان اسکوچیچ درباره آخرین شرایط تیم ملی فوتبال ایران گفت: روزهای خوبی گذراندیم. ایده‌ها و سیستم‌های جدیدی را با بچه‌ها امتحان کردیم. خبر خوب این بود که مصدومیت جدی نداشتیم.

وی در خصوص شرایط تمرینی در جزیره کیش تاکید کرد: دست اندرکاران این زمین تلاش قابل ستایشی انجام داده بودند و مشکل پروژکتور را هم حل کرده بودند. از آنها تشکر می‌کنم.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در خصوص اعلام لیست ۲۳ نفره یادآور شد: مشکلی با اینکه تعداد بازیکنان را بیش از لیست ببریم نداریم ولی چون اوضاع غیر قابل پیش بینی است احتمالاً چند بازیکن بیشتر می بریم و بر اساس اتفاقاتی که رخ می‌دهد لیست را اعلام می‌کنیم. بازیکن دیگری به این لیست اضافه نخواهد شد. کمااینکه برنامه ویزا برای چند بازیکن را فراهم کرده‌ایم تا اگر مشکلی پیش آمد آنها را اضافه کنیم. مطمئنم تیمی که داریم به قدری خوب هست که بتوانیم نتیجه خوبی بگیریم.

اسکوچیچ در خصوص همراهی محمدرضا اخباری با تیم تراکتور در میانه اردوی تیم ملی و بازگشت دوباره اش به جزیره کیش، اظهار کرد: خیلی‌ها سعی می‌کنند این موضوع را بزرگ و بغرنج جلوه بدهند. دیروز و امروز (یکشنبه و دوشنبه) فیفادی نیست و ما نمی‌توانیم قانونی بازیکنان را بگیریم و در اختیار داشته باشیم.

وی درباره عدم برگزاری بازی‌های تدارکاتی برای تیم ملی گفت: برخلاف سایر تیم‌ها باید چهار بازی (در مرحله انتخابی جام جهانی در بحرین) انجام بدهیم. منطقی نبود در این آب و هوا یک بازی اضافه‌تر انجام بدهیم که خستگی تجمعی ایجاد می‌کند. این یک تصمیم منطقی بود و ارتباطی به فدراسیون نداشت. نیازی نبود خودمان فشار بیشتری روی خودمان ایجاد کنیم.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران خاطرنشان کرد: هر کاری از دستمان بر بیاید انجام می‌دهیم. قبلاً مشکلاتی بوده ولی تمرکزمان را حفظ کردیم. می‌دانیم آدم‌های زیادی از ما پشتیبانی می‌کنند.

اسکوچیچ در پایان گفت: تیم خوبی داریم. به همه قول می‌دهم بازی‌های خوبی انجام می‌دهیم. مطمئنم شما از تلویزیون همراه ما هستید و حمایت می‌کنید. قول می‌دهم با بهترین عملکرد بازخواهیم گشت.

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *