منافی: امیدوارم تیم ملی از انجام ندادن بازی تدارکاتی ضربه نخورد

منافی: امیدوارم تیم ملی از انجام ندادن بازی تدارکاتی ضربه نخورد

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

جواد منافی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در ارتباط با وضعیت تیم ملی در آستانه ادامه مسابقات مقدماتی جام جهانی 2022 قطر گفت: وضعیت تیم ما از لحاظ بازیکن بسیار خوب است و در هر پست دو یا سه بازیکن تاپ داریم. مسئله مهم این است که سرمربی تیم ملی چگونه و با چه هدفی از این نفرات استفاده کند. کار آسانی نداریم و بحرین و عراق هم همیشه گربه سیاه ما بوده‌اند و قطعا تلاش خواهند کرد با هر روشی که شده دوباره برای ما دردسر ایجاد کنند.

وی تاکید کرد: برای من جای سؤال دارد که چرا تیم ملی در آستانه این بازی‌ها، دیدارهای تدارکاتی انجام نداد. برای هماهنگی بازیکنان نیاز به بازی تدارکاتی داشتیم. واقعا معلوم نیست چرا چنین تصمیمی گرفته شده و امیدوارم تیم ما بابت این موضوع آسیب نبیند.

بازیکن پیشین تیم ملی گفت: در زمان کی‌روش نظم و دیسیپلین خاصی در تیم ملی وجود داشت و او اجازه نمی‌داد که تیمش با بی‌نظمی مواجه شود. الان اما این شرایط در تیم حاکم نیست، شما می‌بینید که محمدرضا اخباری از تیم ملی جدا می‌شود و در لیگ برتر بازی می‌کند ولی اسکوچیچ می‌گوید این اتفاق مهمی نبوده و نباید بزرگش کرد. وقتی بازیکنی در اردوی تیم ملی حضور دارد دیگر نباید اردو را ترک کند.

منافی در خصوص شانس تیم ملی برای صعود به جام جهانی عنوان کرد: برای صعود از این گروه باید هر 4 بازی را ببریم و تیم ملی دیگر فرصتی برای اشتباه کردن ندارد. اگر در یک مسابقه هم نتیجه نگیریم کار سخت‌تر خواهد شد، اگر این تیم به جام جهانی نرود یک فاجعه بزرگ رخ خواهد داد و یک نسل خوب از فوتبال ما می‌سوزد. امیدوارم تیم ملی به جام جهانی 2022 صعود کند.

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *