معاون ورزشگاه آزادی: سازمان لیگ تبلیغات را نصب می‌کند، حالا چطور مدعی شده‌ است؟/ بنرها جمع‌آوری شد

معاون ورزشگاه آزادی: سازمان لیگ تبلیغات را نصب می‌کند، حالا چطور مدعی شده‌ است؟/ بنرها جمع‌آوری شد

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، باشگاه استقلال عصر امروز اعلام کرد در صورتی که روی سکوهای ورزشگاه آزادی تبلیغاتی نصب شود، در بازی امروز با پدیده شرکت نمی‌کند. این تصمیم به دلیل عدم عقد قرارداد میان باشگاه استقلال و سازمان لیگ و عدم انتفاع باشگاه استقلال از درآمدهای تبلیغاتی اتخاذ شده است.

پس از این بیانیه سهیل مهدی مدیر مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران گفت: مسئولان مجموعه ورزشی آزادی به نصب تبلیغات غیرمجاز و خارج از قرارداد سازمان لیگ فوتبال ایران در ورزشگاه اقدام کرده‌اند که باشگاه‌ها و سازمان لیگ فوتبال ذینفع این تبلیغات غیرمجاز نیستند. بنابراین تا زمانی که این تبلیغات محیطی غیرمجاز ورزشگاه آزادی برچیده نشود دو تیم استقلال و پدیده برای بازی از رختکن ورزشگاه خارج نخواهند شد. بدیهی است عواقب و تبعات برچیده نشدن این تبلیغات غیرمجاز و عدم برگزاری احتمالی مسابقه دو تیم استقلال و پدیده برعهده مسئولان مجموعه ورزشی آزادی خواهد بود.

رضا موسوی معاون ورزشی مجموعه ورزشی آزادی درباره این مصاحبه و موضع باشگاه استقلال به خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم گفت: مصاحبه سهیل مهدی را خواندم و متوجه نشدم که او به چه دلیلی این مصاحبه را انجام داده است. تبلیغی که روی سکوها قرار داشت، توسط سازمان لیگ زده شده بود، اما حالا چطور مدعی شده‌اند؟

وی ادامه داد: تبلیغاتی در دیدار روز گذشته پرسپولیس و تراکتور وجود داشت توسط نیروهای خودشان نصب شد و به دلیل تعلل، کم‌کاری و اینکه شاید فرصت نکرده‌اند آنها را بردارند، باقی مانده بود. مسابقه دیشب تا دیر وقت ادامه داشت و پس از آن هم جشن قهرمانی گرفته شد و در واقع فرصتی برای جمع کردن تبلیغات نبود. این تبلیغات صبح امروز روی سکوها بود، اما بعدازظهر که به ورزشگاه رفتم، جمع کرده بودند.

معاون ورزشی مجموعه ورزشی آزادی عنوان کرد: اصلاً تبلیغات برای ما نیست. ما سازه و کاسه استادیوم را به تیم‌ها اجاره می‌دهیم. اینکه چه تبلیغاتی نصب می‌کنند و چه کاری انجام می‌دهند، در اختیار ما نیست. این تبلیغات را هم خودشان نصب کرده بودند و صبح روی سکوها بود. با توجه به اینکه پرسپولیس میزبان بود، احتمالا این باشگاه با سازمان لیگ سهیم بوده‌ است. در چند و چون آن این مسائل نیستیم و تبلیغات هم برای ما نیست. به هر حال تبلیغات جمع آوری شده است. ما هم در تبلیغات دخیل نیستیم.

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *