معاون حقوقی جدید تراکتور: رأی پرونده منصوریان اشتباه است/ برای حضور در باشگاه شرط داشتم

معاون حقوقی جدید تراکتور: رأی پرونده منصوریان اشتباه است/ برای حضور در باشگاه شرط داشتم

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

اسماعیل گودرزی معاون حقوقی جدید باشگاه تراکتور در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم درباره انتصابش در باشگاه تراکتور اظهار داشت: من در بدو انتقال مالکیت باشگاه به زنوزی به مدت یک سال وکیل باشگاه بودم. پس از آنهم چندین سال است که وکیل شخصی زنوزی هستم و پس از کناره‌گیری از باشگاه هم طی این سال‌ها از پرونده‌ها و شرایط باشگاه اطلاع دارم.

وی در مورد پرونده‌های پُرتعداد باشگاه تراکتور در محاکم داخلی و بین‌المللی تصریح کرد: متأسفانه در جدیدترین موضوع باشگاه در پرونده منصوریان محکوم شده است و فکر می‌کنم 10 روز برای پرداخت مطالبات فرصت داریم. در حال حاضر مشغول رایزنی با منصوریان هستیم، اما به نظرم رأی فدراسیون در این پرونده صحیح نبود، چون زمانی که بازیکن یا مربی در طول فصل با باشگاه دیگری قرارداد می‌بندد، باید مطالباتش تا زمان عقد قرارداد جدید محاسبه شود، ولی کمیته وضعیت و کمیته استیناف تمام مبلغ قرارداد منصوریان را تا پایان فصل محاسبه کرده‌اند.

معاون حقوقی جدید باشگاه تراکتور در مورد محکومیت این باشگاه در پرونده آنتونی استوکس و لی هری اروین نیز توضیح داد: من در زمان عقد قرارداد با استوکس و اروین در باشگاه بودم و خیلی قراردادهای سفت و محکمی با آنها بسته شد، اما نمی‌دانم چطور باشگاه در این پرونده‌ها شکست خورده است! شرط جدید من برای حضور در باشگاه هم همین بود که در قراردادهای جدید باید نظر معاونت حقوقی نیز لحاظ شود.

گودرزی گفت: در زمان صدور رأی استوکس و اروین من در باشگاه فعالیتی نداشتم، ولی در زمان عقد قرارداد تعهدات زیادی از این بازیکنان گرفته بودیم و نمی‌دانم چه اتفاقی رخ داده است. متأسفانه باشگاه در CAS هم شکسته خورده است و دیگر راهی نیست. البته خیلی‌ها الان نسبت به پرونده‌های باشگاه‌ تراکتور ناامید شده‌اند، چون تقریباً این باشگاه در تمام پرونده‌ها شکست خورده است. من هم هنوز به باشگاه نرفته‌ام و باید فردا به باشگاه بروم و تمام پرونده‌ها را دوباره بررسی کنم.

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *