معاون حقوقی تراکتور: بر اساس حرف‌های سمیعی، سازمان لیگ پرسپولیسی است/ ما ۴ میهمان داشتیم،‌ حریف ۶۰ نفر!

معاون حقوقی تراکتور: بر اساس حرف‌های سمیعی، سازمان لیگ پرسپولیسی است/ ما ۴ میهمان داشتیم،‌ حریف ۶۰ نفر!

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

اسماعیل گودرزی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم درباره شکست یک بر صفر تیم تراکتور مقابل پرسپولیس در سوپرجام فوتبال کشور و اعتراض این باشگاه به وضعیت شلوغی جایگاه ویژه ورزشگاه آزادی اظهار داشت: در نشست پیش از بازی قرار بود از هر باشگاه فقط 5 میهمان در ورزشگاه حضور داشته باشند اما همه دیدند که در VVIP چند نفر نشسته بودند. 5 نفر پرسپولیسی در جایگاه بودند یا 50 نفر؟!

وی افزود: من همان‌جا به آقای سمیعی گفتم که چرا تعداد میهمانان ما 4 نفر است و تعداد میهمانان شما 60 نفر اما سمیعی گفت که قرار است میهمانان هر باشگاه 10 نفر باشند. من هم گفتم این حقش نیست ما 4 مدیر باشگاه‌مان یک ساعت پشت درهای VVIP معطل شوند اما شما فقط 60 نفر در در این قسمت میهمان داشته باشید. سمیعی به من گفت که قرار بوده از هر باشگاه 10 نفر بیایند و مابقی کسانی هستند که سازمان لیگ دعوت کرده است. سوال من اینجاست، مگر سازمان لیگ پرسپولیسی است؟

معاون حقوقی باشگاه تراکتور تصریح کرد: اگر حرف سمیعی درست باشد که من بعید می‌دانم اینطور باشد، سازمان لیگ همه افراد پرسپولیسی را دعوت کرده و اینجا نشان داده شد که پرسپولیس تیم کاملاً وابسته است! یعنی فدراسیون و سازمان لیگ 50 تا 100 نفر دعوتی به ورزشگاه داشت که همه پرسپولیسی بودند؟ باز هم می‌گویم، اگر حرف سمیعی درست باشد و همه افراد را سازمان لیگ دعوت کرده باشد، یعنی سازمان لیگ پرسپولیسی است و این یک نقطه ضعف برای فدراسیون است. همه دیدند که وقتی گل پرسپولیس زده شد، تمام قسمت VVIP از خوشحالی پریدند بالا. خدا شاهد است حتی شنیدم به همدیگر می‌گفتند که نگاه کنید فقط از تراکتور 4 نفر آمده است.

گودرزی در خصوص اینکه گفته می‌شود باشگاه تراکتور مهدی تیکدری را به دلیل اخراج در دیدار با پرسپولیس 20 درصد جریمه کرده است، گفت: خیر اینطور نیست. برای جریمه یک بازیکن باید کمیته انضباطی تشکیل شود و قرارداد بازیکن بررسی شود. من رئیس کمیته انضباطی باشگاه تراکتور هستم، چنین چیزی درست نیست. مگر می‌شود در یک لحظه تصمیم گرفت که 20 درصد قرارداد بازیکن را کم کرد، باید اول جلسه کمیته انضباطی تشکیل و بعد در این مورد تصمیم‌گیری شود.

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *