مظفری‌زاده: داور دیدار ایران - هنگ‌کنگ به جز یک صحنه، روز موفقی را پشت سر گذاشت/ اخطار ترابی درست بود

مظفری‌زاده: داور دیدار ایران – هنگ‌کنگ به جز یک صحنه، روز موفقی را پشت سر گذاشت/ اخطار ترابی درست بود

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

سعید مظفری‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره قضاوت ادهم مخادمه محمد توما در دیدار تیم‌های ملی ایران و هنگ‌کنگ اظهار داشت: در نیمه نخست چند صحنه مشکوک اتفاق افتاد. در یک صحنه توپ به دست مدافع هنگ‌کنگ برخورد کرد و داور نباید خطای هند اعلام می‌کرد، اما در ادامه توپ به طارمی رسید که مدافع هنگ‌کنگ روی او مرتکب خطا شد و پنالتی رخ داد.

وی در مورد سایر اتفاقات مشکوک به پنالتی بیان کرد: صحنه مشکوکی هم روی سردار آزمون اتفاق افتاد که تصمیم داور در عدم اعلام پنالتی درست بود. در دقیقه 37 هم توپ، خارج از محوطه جریمه به دست مدافع هنگ‌کنگ برخورد کرد و پنالتی در کار نبود. در دقیقه 38 هم طارمی برخوردی با بازیکنان هنگ‌کنگ داشت که نباید خطا اعلام می‌شد.

کارشناس داوری فوتبال کشورمان راجع به کارت زردی که داور بازی به مهدی ترابی نشان داد، به تسنیم گفت: به نظرم در آن صحنه خطایی رخ نداد و داور به درستی از کارت زرد خود استفاده کرد. داور  اردنی قضاوت خوبی داشت، به صحنه‌ها نزدیک بود و هماهنگی خوبی با کمک‌های خود داشت. به جز پنالتی اعلام نشده در نیمه اول، صحنه دیگری از چشم داور پنهان نماند و ادهم مخادمه روز موفقی را پشت سر گذاشت.

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *