مصطفوی: مجیدی کار را نیمه‌تمام رها نمی‌کند/ امیدوارم همه تیم‌ها در شرایط مساوی رقابت کنند

مصطفوی: مجیدی کار را نیمه‌تمام رها نمی‌کند/ امیدوارم همه تیم‌ها در شرایط مساوی رقابت کنند

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

به گزارش خبرگزاری تسنیم، صالح مصطفوی مربی تیم فوتبال استقلال در خصوص قرعه‌کشی مرحله یک چهارم نهایی مسابقات جام حذفی و رویارویی آبی‌پوشان با پرسپولیس اظهار داشت: جام حذفی است و  تیمی که می‌خواهد قهرمان شود باید همه تیم‌ها را ببرد و فرقی نمی‌کند چه قرعه‌ای باشد. سال گذشته هم قرعه‌ سختی داشتیم و امسال نیز پیش از این مرحله با دو تیم سخت لیگ برتری بازی کردیم. حالا هم با پرسپولیس بازی خواهیم کرد. همه تلاش‌مان را می‌کنیم که در این بازی نتیجه لازم را کسب کنیم.

وی در مورد اینکه استقلال شرایط خوبی ندارد و چه زمانی این شرایط درست می‌شود، تصریح کرد: ان‌شاءالله  این شرایط هم درست می‌شود. این سوال را باید از نصرالله عبداللهی می‌پرسیدید.

مربی تیم استقلال در خصوص زمان حضور گابریل پین مشاور ایتالیایی فرهاد مجیدی در ایران گفت: او خیلی وقت است که برای حضور در ایران اعلام آمادگی کرده، اینکه  چرا شرایط حضور او فراهم نمی‌شود، را اطلاع ندارم. به امید زنده‌ایم و امیدواریم شرایط طوری پیش برود که در شرایط مساوی با سایر تیم‌ها رقابت کنیم.

مصطفوی در پاسخ به این سوال که هواداران نگران هستند که فرهاد مجیدی بازهم استقلال را در نیمه راه رها و استعفا کند، خاطرنشان کرد:  فکر نمی‌کنم این اتفاق بیفتد. مجیدی قوی ایستاده و حدس من این است که یکسری از این مشکلاتی که ایجاد می‌شود بی‌ارتباط با جدی بودن و خوب کار کردن فرهاد مجیدی نیست.

وی در مورد بازی دوستانه استقلال و پیکان عنوان کرد: باید از مجموعه پیکان، مهدی تارتار و علی‌اصغر مدیرروستا تشکر کنم که میزبانی خوبی را از ما انجام دادند. ما زمینی نداریم که در آن بازی دوستانه برگزار کنیم. پیکان لطف کرد و یک بازی خوب تدارکاتی را با آنها پشت سر گذاشتیم. هر دو تیم از شرایط مسابقه دور بودند اما به مرور در این بازی هر دو تیم شرایط بهتری پیدا کردیم و از نظر تاکتیکی و بدنی به آنچه می‌خواستیم رسیدیم. 

مصطفوی در پاسخ به این سوال که آیا لغو بازی دوستانه با صنعت نفت آبادان به خاطر مشکل زمین بود، گفت: نه، با مسؤولان آنها هماهنگی کردیم قرار بود این بازی انجام شود اما ظاهراً‌ مصدومانی داشتند که اگر تعداد آنها بیشتر می‌شد برای بازی‌های لیگ به مشکل می‌خوردند و به همین دلیل عذرخواهی کردند. قرار بود با این تیم در زمینی که تمرین می‌کنند، بازی کنیم.

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *