مسی: می‌‌خواستیم پیروزی را به روح مارادونا تقدیم کنیم

مسی: می‌‌خواستیم پیروزی را به روح مارادونا تقدیم کنیم

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

به گزارش خبرگزاری تسنیم، لیونل مسی با وجود اضافه کردن یک گل دیگر به گل‌های ملی‌اش نتوانست مانع از توقف خانگی تیمش برابر شیلی در دور پنجم از بازی‌های مرحله مقدماتی جام جهانی 2022 در قاره آمریکای جنوبی شود. علاوه بر از دست دادن فرصت کسب پیروزی خانگی و صعود به صدر جدول رده‌بندی رقابت‌ها، یک موضوع دیگر هم کاپیتان آبی‌سلسته را ناراحت کرده است.

مسی که تنها گل آرژانتین در تساوی یک – یک بامداد امروز (جمعه) را از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند، گفت: خیلی وقت بود ما برای تیم ملی بازی نکرده بودیم به همین دلیل هماهنگ شدن بازیکنان با وجود تمرینات کمی که داشتیم سخت بود. با این حال ما به کارمان ادامه می‌دهیم تا اوضاع بهتر شود. البته در همین بازی هم عملکرد خوبی داشتیم به خصوص در پرس حریف و بازپس‌گیری توپ. حریف عملاً هیچ موقعیت خطرناک روی دروازه ما خلق نکرد و اگر آن توپ مرده هم نبود نمی‌تواتستند گلزنی کنند. بازی سخت بود مثل همه بازی‌های قبلی‌مان برابر شیلی.

مسی افزود: این بازی برای ما خیلی خاص بود چون اولین بازی‌مان بعد از مرگ دیه‌گو بود. می‌دانیم که تیم ملی برای او چقدر اهمیت داشت. با اینکه جایش در استادیوم خالی بود اما همیشه حضورش را احساس می‌کردیم. حیف شد که نتوانستیم بازی را ببریم تا هم به صدر جدول صعود کنیم هم مردم‌‌مان را به خاطر آنچه این روزهای در کشور می‌گذرد کمی شاد کنیم. ما می‌خواستیم این بازی را ببریم و آن را به روح دیه‌گو تقدیم کنیم، می‌خواستیم همان نماینده‌ای برای تیم ملی باشیم که دیه‌گو بود. متأسفانه این اتفاق رخ نداد اما چاره‌ای نیست جز اینکه به کارمان ادامه دهیم.

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *