مسی: آرژانتین هیچ‌گاه به من وابسته نبوده است/ در مسیر درستی هستیم

مسی: آرژانتین هیچ‌گاه به من وابسته نبوده است/ در مسیر درستی هستیم

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

به گزارش خبرگزاری تسنیم، لیونل مسی که در رده باشگاهی به موفقیت‌های تیمی و انفرادی بی‌شماری دست یافته اما در رده ملی هنوز نتوانسته به دستاورد مهمی برسد، در آستانه دیدار آرژانتین با شیلی در مرحله گروهی مسابقات کوپا آمه‌ریکا 2021 در گفت‌وگو با روزنامه «اوله» آرژانتین گفت: تیم ملی آرژانتین هیچ‌گاه به من وابسته نبوده است. ما همیشه سعی کرده‌ایم تیمی قدرتمند داشته باشیم. همیشه بین خودمان گفته‌ایم که اگر تیمی قدرتمند نباشیم، قهرمانی و رسیدن به اهداف‌مان دشوار خواهد بود.

وی افزود: به نظرم ما به صورت گروهی تیم قدرتمندی شده‌ایم و خیلی از بازیکنان تیم مدت‌هاست که کنار هم بازی می‌کنند. ما سابقه بازی در کوپا آمه‌ریکا کنار یکدیگر را داریم، از این‌رو تجربه بازی در این تورنمنت را داریم. همچنان در حال تمرین کردن هستیم و فکر می‌کنم در مسیر درستی هم قرار داریم.

فوق‌ستاره بارسلونا صحبت‌های خود را اینطور ادامه داد: بازی برای تیم ملی همیشه برایم خاص بوده است، در بازی‌های دوستانه، انتخابی، کوپا آمه‌ریکا، جام جهانی و …  .هیچگاه تصورش را نمی‌کردم که بازی‌های زیادی را برای آرژانتین انجام دهم و حتی به این موضوع فکر هم نکرده بودم. من تنها روز به روز زندگی کرده‌ام و همیشه سعی کرده‌ام در زمان حال باشم و بهترین عملکردم را به نمایش بگذارم.

برنده 6 توپ طلا همچنین درباره رویارویی با شیلی، تیمی که در فینال‌های 2015 و 2016 کوپا آمه‌ریکا با شکست مسی و یارانش به قهرمانی رسید، خاطرنشان کرد: نیاز به یک پیروزی مهم داریم. ما در حال انجام کارهای خوب و در حال رشد هستیم اما نیاز به پیروزی در بازی اول‌مان در کوپا آمه‌ریکا 2021 داریم. خیلی مهم است که تورنمنت را با کسب سه امتیاز آغاز کنیم، چون باعث می‌شود با ذهنی باز آماده بازی‌های بعدی شویم. می‌دانیم که بازی سختی خواهد بود. دوباره با شیلی مصاف می‌کنیم، ما شناخت خیلی خوبی از هم داریم و آنها حریف سرسختی هستند.

مسی همچنین درباره وضعیت کرونایی موجود اظهار داشت: همه ما در خطر ابتلا به ویروس کرونا و از این بابت نگران هستیم. باید مراقب خودمان باشیم و هر کاری که در این زمینه از ما خواسته شده را انجام بدهیم. ما باید با تیم‌های دیگر هم مصاف کنیم، بنابراین احتمال ابتلا به ویروس کرونا وجود دارد. هر کاری که لازم باشد را انجام خواهیم داد تا اطمینان حاصل کنیم که به این ویروس مبتلا نمی‌شویم اما همه چیز به ما بستگی ندارد.

تیم‌های ملی فوتبال آرژانتین و شیلی از ساعت 1:30 بامداد فردا (سه‌شنبه) از گروه B کوپا آمه‌ریکا 2021 به مصاف هم می‌روند.

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *