مربی فنلاند: بابت پیروزی خوشحالم اما از حادثه دراماتیک اریکسن خیلی ناراحت شدم

مربی فنلاند: بابت پیروزی خوشحالم اما از حادثه دراماتیک اریکسن خیلی ناراحت شدم

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

به گزارش خبرگزاری تسنیم، مارکو کانروا سرمربی تیم ملی فوتبال فنلاند پس از پیروزی یک بر صفر مردانش در خانه دانمارک در اولین بازی گروه B که تحت تأثیر حادثه تلخ بیهوشی کریستین اریکسن ستاره دانمارک (در دقیقه 43)و تعلیق یک ساعت و 45 دقیقه‌ای مسابقه قرار گرفت، گفت: امشب برای ما شبی احساسی بود. اول به خاطر اینکه برای اولین بار در یک تورنمنت بزرگ ملی حضور پیدا کردیم و دومین اینکه این بازی در خانه دانمارک انجام می‌دادیم. زمانی که سرود تیم‌های ملی را می‌شنیدیم واقعاً احساسی شده بودیم.

کانروا با اشاره به حادثه‌ای که برای اریکسن رخ داد هم گفت: اتفاقی که برای کریستین اریکسن رخ داد بسیار دراماتیک و غم‌انگیز بود. اما خوشحالیم که در نهایت از این بازی نتیجه‌ای خوب گرفتیم. باور نکردنی بود. ما این بازی را به چند دلیل تا مدت‌ها به یاد خواهیم سپرد.

سرمربی فنلاند درباره موافقت دانمارکی‌ها با از سر گرفته شدن بازی با وجود احساساتی بودن آنها (برخی از بازیکنان دانمارک حتی پیش از آغاز مجدد بازی درحال گریستن بودند) هم اظهار داشت: من به آنها گفتم که با توجه به اتفاقی که برای کریستین رخ داده، حس و حال‌شان را درک می‌کنم. به آنها گفتم می‌دانم که کار خیلی سختی خواهد بود اما هرچقدر که می‌توانند روی بازی تمرکز کنند و آنها هم خیلی خوب با اتفاقی که افتاد کنار آمدند.  

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *