مربیان بحرینی: رقابت سخت است و حریف آسانی نداریم

مربیان بحرینی: رقابت سخت است و حریف آسانی نداریم

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

به گزارش خبرگزاری تسنیم، خالد الحربان یکی از مربیان بحرینی در این خصوص گفت: بازیکنان ما باید با آمادگی ذهنی و بدنی کامل در این رقابت‌ها حاضر شوند. می‌دانیم در گروه آسانی حضور نداریم و همیشه در خصوص قدرت تیم‌های رقیب در این گروه صحبت شده است. کامبوج نسبت به بازی رفت متحول شده و پیشرفت چشمگیری داشته هرچند شانسی برای صعود ندارد. ایران و هنگ کنگ حریفان بعدی ما هستند که تیم‌های قدرتمندی محسوب می‎شوند با این وجود هیچ رقیب آسانی نداریم.

غازی الکواری ستاره سابق تیم ملی بحرین و پیشکسوت فوتبال این کشور نیز اظهار داشت: شانس خوبی برای صعود از این گروه داریم و شرایط سخت این گروه نباید موجب نگرانی ما شود. بازی‌های تدارکاتی مفیدی برابر اوکراین و مالزی داشتیم و اهمیت این مقطع حساس را درک می‌کنیم. نتایج بازی‌ها در این مرحله قابل پیش بینی نیست و نباید هیچ تیمی را دست کم بگیریم. تیم ما در گروه قدرتمندی قرار گرفته اما خوش شانس هستیم که بازی اول را مقابل کامبوج برگزار می‌کنیم. باید در بالاترین سطح تمرکز وارد مسابقات شویم. بازیکنان ما باید فرصت طلب باشند و از موقعیت‌ها به بهترین شکل استفاده کنند. خط حمله تیم نقش مهمی در این مسابقات دارد و امیدواریم مهاجمان تیم ما در حد انتظار ظاهر شوند. بازی‌های سختی در پیش داریم و باید از هر فرصت کوچکی استفاده کرد.

علی مهدی مربی بحرینی هم در این خصوص عنوان کرد: نتیجه مناسب در اولین بازی مقابل کامبوج به تیم ما کمک می‌کند تا با خودباوری بازی‌ها را دنبال کند. یک فرصت تاریخی برای صعود از این گروه داریم هرچند در گروه قدرتمند و سختی قرار گرفته‌ایم. باید بازی‌های قبلی را فراموش کنیم و روی مسابقات فعلی خودمان تمرکز داشته باشیم. تیم ما شانس خوبی برای صعود دارد اما نباید با اعتماد به نفس بیش از حد تصور کنیم شرایط آسانی در پیش است. رقابت سختی در این گروه وجود خواهد داشت و بازیکنان باید با فداکاری و از خودگذشتگی برای موفقیت تلاش کنند.

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *