مدیرعامل رایکای بابل: امتیازات زیادی را پس از درگذشت دست‌نشان از دست دادیم/ شایعه تبانی زاده ذهن برخی‌‌هاست

مدیرعامل رایکای بابل: امتیازات زیادی را پس از درگذشت دست‌نشان از دست دادیم/ شایعه تبانی زاده ذهن برخی‌‌هاست

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

فرید درزی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره شائبه تبانی در دیدار تیم‌های گل ریحان البرز و رایکای بابل اظهار داشت: اگر بخواهیم بر مبنای اشتباه بازیکنان تفسیر کنیم، پس بازی استقلال و پرسپولیس هم تبانی است. این موضوعات زاده ذهن برخی‌هاست که دوست دارند به مسائل حاشیه‌ای بپردازند.

وی در مورد اینکه تعلل بازیکنان گل ریحان در صحنه به ثمر رسیدن گل‌های دوم و سوم مسابقه در شبکه‌های اجتماعی پُربازدید شد، بیان کرد: بازیکنان امروزی فوتبال شارژی شدند و هر کسی که پول می‌گیرد،‌ می‌دود. آنها به هر طریقی بهانه دارند و زمانی که پول نمی‌گیرند، می‌گویند روحیه ما خوب نیست. مالک باشگاه از هزینه شخصی خود هزینه می‌کند، چرا باید تبانی کنیم؟

مدیرعامل باشگاه رایکای بابل راجع به نتایج تیم فوتبال این باشگاه به تسنیم گفت: پس از درگذشت نادر دست‌نشان، شرایط روحی بازیکنان تیم اُفت کرد و اگر این اتفاق رخ نمی‌داد، قطعاً مدعی صعود به لیگ برتر بودیم. پس از درگذشت دست‌نشان زمان زیادی سپری شد تا بازیکنان را جمع کنیم. اکنون همه چیز مساعد است و بازیکنان هم شرایط روانی بهتری دارند. مبالغ قرارداد بازیکنان نیز پرداخت شده است.

درزی در پاسخ به این پرسش که آیا از عملکرد رایکای بابل در این فصل از مسابقات لیگ دسته اول رضایت داشته است یا خیر، تصریح کرد:‌ از عملکرد تیم راضی نیستیم،‌ اما چه کاری می‌توان انجام داد؟ تیم رایکا از درگذشت مرحوم دست‌نشان ضربه خورد و امتیازات زیادی را به راحتی از دست دادیم. اگر دست‌نشان در میان ما بود، مطمئن باشید جای ما در رتبه دوازدهم جدول نبود.

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *