مدیربرنامه حکیمی مذاکره‌ با PSG‌ را تکذیب کرد/ بسته پیشنهادی چلسی برای جذب مدافع مراکشی

مدیربرنامه حکیمی مذاکره‌ با PSG‌ را تکذیب کرد/ بسته پیشنهادی چلسی برای جذب مدافع مراکشی

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

به گزارش خبرگزاری تسنیم، آلخاندرو کامانو، مدیربرنامه‌های اشرف حکیمی تأکید کرد نه هیچ توافقی میان او و باشگاه پاری‌سن‌ژرمن صورت نگرفته بلکه مذاکره‌ای هم میان طرفین وجود نداشته است.

در روزهای اخیر خبرهایی مبنی بر ارائه پیشنهادی 60 میلیون یورویی از سوی PSG به اینتر برای خرید دفاع راست مراکشی این تیم منتشر و در ادامه آنها اعلام شد که اینتری‌ها با رقمی کمتر از 80 میلیون یورو حاضر به فروش بازیکن سابق رئال مادرید نیستند.

کامانو به سایت اف‌سی‌اینتر1908 گفت: ما با پاری‌سن‌ژرمن هیچ مذاکره‌ای نداشته‌ایم. در حال حاضر هیچ خبری نیست. در مورد شروط شخصی بازیکن هم هیچ توافقی صورت نگرفته است. او از بازی در اینتر راضی است.

کامانو در پاسخ به این سؤال که آیا نسبت به ماندن حکیمی در اینتر برای فصل آینده خوشبین است، هواداران نراتزوری را دلسرد کرد و گفت: خب، در حال حاضر وضعیت برای همه طرفین بسیار سخت شده است.

در همین حال جان لوکا دی‌مارتزیو خبرنگار شبکه اسکای اسپورت ایتالیا اعلام کرد که اشرف حکیمی یک پیشنهاد دیگر هم از تیم چلسی دارد. طبق ادعای دی‌مارتزیو، قهرمان اروپا به اینتر یک بسته پیشنهاد کرده که شامل 60 میلیون یورو به علاوه وارد کردن امرسون پالمیری یا آندریاس کریستنسن به معامله می‌شود. آبی‌های لندن قصد نگه داشتن مدافع ایتالیایی‌شان را ندارند و به همین دلیل قصد دارند از او برای جبران مابه‌التفاوت رقم پیشنهادی خود و رقم درخواستی اینتر برای فروش حکیمی استفاده کنند. پالمیری تنها یک سال دیگر با چلسی قرارداد دارد.

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *