مخیتاریان با رم تمدید کرد/ آشتی هافبک ارمنستانی با مورینیو

مخیتاریان با رم تمدید کرد/ آشتی هافبک ارمنستانی با مورینیو

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

به گزارش خبرگزاری تسنیم، برخلاف گمانه‌زنی‌هایی که درباره جدایی احتمالی هنریک مخیتاریان از تیم فوتبال رم به خاطر ورود ژوزه مورینیو به این تیم صورت گرفته بود، این هافبک ارمنستانی قرارداد خود را با جالوروسی برای یک فصل دیگر تمدید کرد.

مخیتاریان و مورینیو در دوران حضورشان در منچستریونایتد با یکدیگر اختلافاتی داشتند که سبب جدایی بازیکن سابق بوروسیا دورتموند از شیاطین سرخ شد. با انتصاب مورینیو به عنوان سرمربی رم تصور می‌شد که رم به درخواست آقای خاص قرارداد مخیتاریان را تمدید نکند و به این ترتیب دوران حضور او در المپیکو به پایان برسد.

اما این هافبک 32 ساله حداقل برای یک فصل دیگر در جالوروسی ماندنی شد. مخیتاریان به سایت رسمی باشگاه رم گفت: در این دو سال رم توانست قلب مرا تسخیر کند، چه به عنوان یک شهر چه به عنوان یک تیم. هواداران رم اشتیاقی باورنکردنی برای فوتبال دارند. رم تیمی واقعاً جاه‌طلب است و من واقعاً واقعاً افتخار می‌کنم می‌توانم یک فصل دیگر به اندازه خودم به تیم برای رسیدن به اهدافش کمک کنم.

مخیتاریان پیش از پذیرش پیشنهاد باشگاه رم برای تمدید قراردادش، چند روزی فرصت خواسته بود تا فکر کند و ظاهراً در همین مدت او و مورینیو توانسته‌اند کدورت‌های قدیمی را کنار بگذارند.

قرارداد مخیتاریان اگرچه یکساله اما دارای بند تمدید برای سال دوم است. او در فصلی که گذشت، جزو بهترین‌‌های رم بود چرا که در 46 بازی‌اش در تمامی رقابت‌های رسمی برای جالوروسی 15 گل زد و 13 پاس گل داد.

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *