مخالفت باشگاه پرسپولیس با یک طرح/ پایان سود میلیاردی یک پیمانکار!

مخالفت باشگاه پرسپولیس با یک طرح/ پایان سود میلیاردی یک پیمانکار!

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

به گزارش خبرنگار مهر، از زمانی که جعفر سمیعی به عنوان مدیرعامل وارد باشگاه پرسپولیس شد، تلاش کرد دست سودجویان و منفعت طلبان از این باشگاه را کوتاه کند و در همین راستا اقدامات مثبتی را هم برای تیم های پایه این باشگاه انجام داد.

در حالی که پیش از حضور سمیعی تیم های پایه پرسپولیس را به مجموعه ورزشی درفشی فر راه نمی دادند و این مجموعه در اختیار یک پیمانکار بود، با پیگیری مدیرعامل سرخپوشان پای تیم های پایه به ورزشگاهی که متعلق به خود باشگاه است باز شد تا تمرینات و بازیهای این تیم ها در این زمین انجام شود و از آوارگی خلاص شوند.

به گفته یکی از مربیان تیم های پایه پرسپولیس ورزشگاه درفشی فر از چند سال پیش با قراردادی پنج ساله به سهند حبیب زاده واگذار شد و مجوز فعالیت مدارس فوتبال پرسپولیس هم به وی داده شد تا پس از بازسازی ورزشگاه از آن استفاده کند.

براساس آنچه باشگاه پرسپولیس اعلام کرده بود مجوز مدرسه فوتبال این باشگاه حدود 15 میلیون تومان بود که طبیعا رقم زیادی نیست اما سودی که فرد طرف قرارداد از این مدارس فوتبال می برد به میلیارد می رسد.

این در حالی است که گفته می شود پیمانکار مجموعه ورزشی درفشی فر حدود هزار کودک و نوجوان علاقمند به فوتبال را در این مدت ثبت نام کرده که از کنار آن به سود میلیاردی رسیده است.

این که مدیران وقت باشگاه پرسپولیس بر چه اساسی چنین امتیاز ویژه ای را به یک فرد ناشناخته و خارج از فوتبال داده بودند تا از کنار پرسپولیس به شهرت و ثروت برسد مشخص نیست و نهادهای نظارتی هم پیگیر این موضوع نشدند که چطور این قرارداد منعقد شد.

پس از حضور جعفر سمیعی در باشگاه پرسپولیس، وی تلاش کرد مجموعه ورزشی درفشی فر و امتیاز آکادمی مدارس فوتبال این باشگاه را پس بگیرد اما قرارداد پیمانکار اجازه این کار را به او نداد. با این حال این سمیعی قصد دارد ساختار آکادمی و مدارس فوتبال باشگاه پرسپولیس را تغییر دهد.

به گفته یکی از مسئولان باشگاه پرسپولیس، از آنجایی که قرارداد سهند حبیب زاده امسال به پایان می رسد، وی برنامه جدیدی را برای در اختیار داشتن مجموعه ورزشی درفشی فر و آکادمی پرسپولیس به مدیران این باشگاه ارائه کرده که در همان ابتدا مورد مخالفت قرار گرفته و تاکید شده است باشگاه قصد ادامه همکاری با وی را ندارد.

در این مورد گفته می شود هر چند پیمانکار مجموعه هزینه هایی را برای تجهیز درفشی فر انجام داده است اما از کنار آن سود میلیاردی برده و حالا مسئولان باشگاه تصمیم گرفته اند با سازکار جدیدی این درآمد را نصیب باشگاه کنند و اجازه ندهند به جیب یک پیمانکار برود.

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *