مجازات احتمالی در انتظار مدافع بارسلونا بابت حضور در یک میهمانی غیرقانونی

مجازات احتمالی در انتظار مدافع بارسلونا بابت حضور در یک میهمانی غیرقانونی

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

به گزارش خبرگزاری تسنیم، نشریه «اسپورت» چاپ کاتالونیا خبر داد؛ سرخی روبرتو مدافع 29 ساله بارسلونا در یک میهمانی غیرقانونی در یونان شرکت کرده است که می‌تواند برای او دردسرساز شود. شبکه تلویزیونی «اسپورت 3» یونان فیلمی لو رفته از روبرتو و نامزدش منتشر کرده است که به همراه صدها نفر دیگر در یک میهمانی غیرقانونی و مخفی در جزیره میکونوس یونان حضور دارند.

طبق این گزارش؛ هیچکدام از حاضرین در این میهمانی از جمله سرخی روبرتو و نامزدش از ماسک استفاده نکرده و قوانین فاصله‌گذاری اجتماعی را رعایت نکرده بودند. چنین تجمعاتی در یونان به دلیل وضعیت کرونایی موجود در این کشور ممنوع است. هنوز مشخص نیست که چه مجازاتی در انتظار مدافع بارسلونا خواهد بود.

سرخی روبرتو که یک سال دیگر از قرارداد فعلی‌اش با باشگاه بارسلونا باقی مانده است، آینده حرفه‌ای‌اش در این تیم در هاله‌ای از ابهام است، این در حالی است که گفته می‌شود باشگاه منچسترسیتی نسبت به جذب او علاقه‌مند است.

اولویت روبرتو ماندن در نوکمپ است، اما نه به هر قیمت. او منتظر است تا ببیند بارسلونا چه برنامه‌ای دارد و اگر آنها دیگر نخواهند روی او حساب باز کنند، پیشنهاد منچسترسیتی را جدی‌تر از قبل بررسی خواهند کرد.

او از سال 2006 در عضویت باشگاه بارسلوناست و در سال 2010 به تیم اصلی این باشگاه راه پیدا کرد و تاکنون در 304 بازی برای کاتالان‌ها به میدان رفته است.

روبرتو در این مدت به بارسا برای کسب 19 جام مختلف از جمله شش قهرمانی در لالیگا و دو قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا کمک کرده است.

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *