مانچینی: خوشحالم که در شروع راه شب حیرت‌‌انگیزی ساختیم/ فینال؟ هنوز خیلی فاصله داریم

مانچینی: خوشحالم که در شروع راه شب حیرت‌‌انگیزی ساختیم/ فینال؟ هنوز خیلی فاصله داریم

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

به گزارش خبرگزاری تسنیم، روبرتو مانچینی سرمربی تیم ملی فوتبال ایتالیا پس از پیروزی 3 بر صفر شاگردانش برابر ترکیه در گروه A رقابت‌های یورو 2020 که در بازی افتتاحیه این رقابت‌ها رقم خورد، گفت: ما بازی خوبی ارائه کردیم. به عنوان اولین بازی جام، ما کار آسانی نداشتیم و حریف‌مان هم تیم خوبی بود. تماشاگران حاضر در ورزشگاه به ما کمک کردند و برای ما بسیار مهم بود که توپ را خیلی سریع به گردش در بیاوریم.

مانچینی افزود: در نیمه اول نتوانستیم گل بزنیم، چون حریف کارمان را سخت کرد. در چنین بازی‌هایی شما به همه چیز نیاز دارید. من خیلی خوشحالم که تیم‌مان خیلی خوب بازی کرد. شیوه به گردش در آوردن توپ توسط بازیکنان ما بسیار تأثیرگذار بود چون همیشه می‌توانستیم با پاس‌های‌مان یک بازیکن‌مان را آزاد کنیم. داشتن شروع خوب در این رقابت‌ها بسیار مهم بود و من از نتیجه کسب شده که نتیجه خوبی بود و از شادی هواداران حاضر در ورزشگاه و تمام ایتالیایی‌ها راضی هستم. شب حیرت‌‌انگیزی بود و من امیدوارم که باز هم چنین شب‌هایی را تجربه کنیم.

سرمربی آتزوری در پاسخ به آخرین سؤال که راجع به شانس تیمش برای صعود به فینال بود هم گفت: ومبلی؟ (استادیوم محل برگزاری بازی فینال). هنوز خیلی تا آنجا فاصله داریم. 6 بازی دیگر باید انجام دهیم تا به فینال برسیم.

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *