ماشین کنترلی که همه را شیفته خودش کرد+ عکس

ماشین کنترلی که همه را شیفته خودش کرد+ عکس

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

به گزارش خبرگزاری تسنیم، مسابقات یورو 2020 شب گذشته (جمعه) رسماً با برگزاری دیداری بین تیم‌های ملی فوتبال ایتالیا و ترکیه در ورزشگاه المپیکو شهر رم آغاز شد. این بازی در حالی با برتری 3 بر صفر آتزوری همراه شد که اتفاقی جالب پیش از شروع آن رخ داد. زمانی که دو تیم در زمین منتظر سوت شروع بازی بودند، یکی از اسپانسرهای این مسابقات یعنی شرکت خودروسازی «فولکس واگن» با یک خودروی کنترل از راه دور توپ را به دنی ماکلیه داور هلندی بازی در وسط زمین رساند تا هم شروعی خاص برای این مسابقات رقم بخورد، هم تبلیغی برای خودروهای خود کرده باشد.

با ورود این خورد به زمین بازیکنان دو تیم هم به نوعی به وجد آمدند و هواداران هم در شبکه‌های اجتماعی واکنش‌های جالبی به این اتفاق نشان داده‌اند که اکثراً شیفته این ماشین کنترلی شده‌اند. در زیر برخی از واکنش‌های هواداران در شبکه‌های اجتماعی را می‌خوانید:

*آن ماشین کنترلی کوچک که توپ را به وسط زمین رساند، تاکنون بهترین صحنه از مسابقات یورو 2020 برای من بوده است و فکر نمی‌کنم لحظه‌ای بهتر از این هم رقم بخورد.

*من مُرده و کشته این ماشین کوچک شدم که توپ را به وسط زمین رساند.

*برجسته‌ترین لحظه از بازی ترکیه- ایتالیا، لحظه‌ای بود که آن ماشین کوچک توپ را به داور رساند.

*خیلی دوست دارم واکنش روی کین به حمل توپ توسط این ماشین کوچک را ببینم (ایموجی خنده).

یورو 2020 , تیم ملی فوتبال ایتالیا , تیم‌های فوتبال ترکیه , یورو 2020 , تیم ملی فوتبال ایتالیا , تیم‌های فوتبال ترکیه , یورو 2020 , تیم ملی فوتبال ایتالیا , تیم‌های فوتبال ترکیه , یورو 2020 , تیم ملی فوتبال ایتالیا , تیم‌های فوتبال ترکیه ,

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *