لو: قدرت روانی‌مان را نشان دادیم/ پرتغال تیم سرسختی بود

لو: قدرت روانی‌مان را نشان دادیم/ پرتغال تیم سرسختی بود

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

به گزارش خبرگزاری تسنیم، با پیروزی 4 بر 2 تیم ملی آلمان برابر پرتغال در دومین دور از بازی‌های گروه F یورو 2020، یواخیم لو سرمربی ژرمن‌ها نفس راحتی کشید. او که در دور نخست مغلوب فرانسوی‌ها شده بود، حالا با 3 امتیاز در رده دوم جدول گروه F قرار دارد و در مردانش در آخرین بازی‌شان در مرحله گروهی نیز به مصاف آسان‌ترین تیم گروه یعنی مجارستان خواهند رفت.

یواخیم لو که به سبب باخت یک بر صفر آلمان مقابل فرانسه در دور نخست به شدت تحت فشار قرار داشت، پس از غلبه بر پرتغال گفت: طی چند روز اخیر ما به بازیکنان‌مان نکاتی را گوشزد کردیم. بعد از بازی‌مان برابر فرانسه، هنوز به دنبال ایجاد تعادل در ترکیب تیم‌ بودیم و می‌دانستیم که لازم است عملکرد بهتر از آن بازی ارائه کنیم. همین اتفاق هم رخ داد و بازیکنان ما جنگنده ظاهر شدند و قدرت روانی‌شان را نشان دادند. ما مقابل پرتغال که واقعاً تیم سرسختی بود، حملات فراوانی داشتیم.

لو افزود: در مجموع من فکر می‌کنم که این پیروزی با رویکردی که بازیکنان‌مان در این مسابقه داشتند حق ما بود. از ابتدای بازی حرکات ترکیبی پرسرعتی را ترتیب دادیم و در جناحین هم کیمیش و گوسنز حرکات پا به توپ خوبی داشتند. در بازی قبلی برابر فرانسه خیلی چیزها مطابق میل ما پیش نرفت اما در این بازی بهتر توانستیم برنامه بازی‌مان را پیاده کنیم. می‌دانم که تیم‌مان هنوز صد درصد کامل و بی‌عیب و نقص نیست. روی گل اول اگر خط دفاعی‌‌مان را بهتر پوشش داده بودیم هم دروازه‌مان باز نمی‌شد. با اینکه می‌دانستیم پرتغال چشم به ضدحملات خواهد دوخت باز هم در آن صحنه غافلگیر شدیم. چنین بازی‌هایی همیشه برای مربیان یک نبرد روانی است. ما این بازی را بردیم اما هنوز بازی‌های دیگری داریم که آسان‌تر از این بازی نخواهند بود.

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *