لطیفی: دغدغه فوتبال ایران باید موفقیت در جام جهانی باشد/ نباید مقابل عراق و بحرین اسیر حواشی شویم

لطیفی: دغدغه فوتبال ایران باید موفقیت در جام جهانی باشد/ نباید مقابل عراق و بحرین اسیر حواشی شویم

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

علی لطیفی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره دیدارهای تیم ملی فوتبال ایران در مرحله مقدماتی جام جهانی قطر، اظهار داشت: بازیکنان تیم ملی مخصوصا لژیونرها در بهترین شرایط خود قرار دارند، از مهدی طارمی گرفته تا سردار آزمون همگی از بهترین‌های ایران در اروپا هستند. 2،3 بازیکن دیگر هم براساس شایستگی‌هایی که داشتند می‌توانستند به تیم ملی دعوت شوند اما نمی‌توانیم به کادر فنی تیم ملی انتقاد کنیم چون این موضوع سلیقه‌ای است.

وی عنوان کرد: نفرات خوبی در ترکیب تیم ملی ایران حضور دارند و می‌توانیم به موفقیت تیم امیدوار باشیم. بازیکنان ایران در تک تک پست‌ها عالی هستند و امیدوارم با 4 برد به مرحله بعدی صعود کنیم.

بازیکن پیشین فوتبال کشورمان با بیان اینکه باید تمرکز خود را روی دو دیدار عراق و بحرین بگذاریم، تاکید کرد: نباید اسیر حواشی تیم‌های حوزه خلیج فارس شویم که می‌تواند گریبان تیم ملی ایران را بگیرد. مقابل هنگ‌کنک و کامبوج کار دشواری نداریم اما باید تمرکز خود را روی دو بازی سخت مقابل عراق و بحرین بگذاریم. عراق نزدیک به سبک ما فوتبال بازی می‌کند و بیشتر مبتنی بر فوتبال فیزیکی و خلاقیت بازیکنانش است و تیم خطرناکی به شمار می‌رود. فوتبال بحرین اما نشات گرفته از مربیان خارجی مثل آمریکایی جنوبی و اروپا و بیشتر متکی بر بازی صبورانه است و دچار هیجانات احساسی نمی‌شوند. آنها همان مسئله قدیمی وقت‌کشی‌های بی‌مورد را نیز در برنامه خود دارند.

وی درباره شانس صعود ایران از گروه C یادآور شد: دغدغه ما در حال حاضر باید درخشش در جام جهانی و جهان باشد نه اینکه به این فکر کنیم که چطور با اما و اگر از گروه خود صعود کنیم. پتانسیل فوتبال ایران خیلی بالاتر از اینهاست اما متاسفانه سوءمدیریت‌ها و انتخاب‌های بدون کارشناسی باعث ایجاد این چنین مشکلاتی  شده است.

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *