لائوتارو پیشنهاد تمدید قرارداد با اینتر را رد کرد

لائوتارو پیشنهاد تمدید قرارداد با اینتر را رد کرد

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

به گزارش خبرگزاری تسنیم، مدیربرنامه‌های لائوتارو مارتینس تأیید کرد که او پیشنهاد اخیر باشگاه اینتر برای تمدید قراردادش را رد کرده است.

قرارداد فعلی مارتینس با اینتر تا سال 2023 اعتبار دارد، بنابراین نراتزوری مشتاق است که قرارداد مدت این قرارداد را افزایش دهد تا از ماندن این بازیکن آرژانتینی برای مدتی طولانی اطمینان حاصل کنند یا حداقل از بابت کسب درآمدی قابل توجه از فروش او مطمئن شوند.

بند فسخ فعلی قرارداد لائوتارو 111 میلیون یورو است اما تصور می‌شود که اینتر به دلیل بحران مالی‌اش حاضر است او را در ازای 90 میلیون یورو بفروشد.

آلخاندرو کامانو مدیر برنامه‌های لائوتارو در این باره گفت: هر کسی قیمتی دارد و اگرچه اینتر درباره فروش حرف نمی‌زند، ما باید ببینیم که با توجه به شرایط موجود در باشگاه، پنجره نقل و انتقالات چگونه ادامه پیدا خواهد کرد. باشگاه به ما پیشنهاد تمدید قرارداد داده است اما ما به آنها گفتیم که فعلاً از وضعیت‌مان راضی هستیم.

کامانو درباره تلاش بارسلونا برای خرید لائوتارو در تابستان سال گذشته هم اظهار داشت: چه کسی است که دوست نداشته باشد برای بارسلونا بازی کند؟ آنها یکی از بزرگترین باشگاه‌های دنیا هستند. ما آسوده خاطریم و در صورتی که بخواهیم برویم هم لازم است که ابتدا با اینتر به توافق برسیم. اما به نظر می‌رسد که لائوتارو هم بی‌میل نیست. هیچ کسی از بارسلونا هنوز با من تماس نگرفته است. به همین دلیل ما به رفتن به این تیم فکر نمی‌کنیم.

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *