قرض پرسپولیس سر به فلک کشید: ۷۵ میلیارد تومان ناقابل!

قرض پرسپولیس سر به فلک کشید: ۷۵ میلیارد تومان ناقابل!

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

به گزارش خبرنگار مهر، باشگاه پرسپولیس در حالی محکوم به پرداخت جریمه‌های بین‌المللی به «گابریل کالدرون» سرمربی پیشین آرژانتینی خود و کنفدراسیون فوتبال آسیا به دلیل انتشار پست غیراخلاقی در اینستاگرام رسمی خود شده است که برای تسویه حساب با طلبکاران قبلی خود مبلغی بسیار سنگین قرض کرده است.

جعفر سمیعی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با توجه به مشکلات مالی که بابت بدهی به بازیکنان و مربیان خارجی نظیر «ماریو بودیمیر» و دستیاران کالدرون داشت نتوانست بخش قابل توجهی از مطالبات فصل جاری بازیکنان را نیز پرداخت کند.

مشکلی که با اعتراض اعضای تیم در فصل جاری همراه شد تا سمیعی نیز مجبور شود در اسفندماه بار دیگر پولی را از یک شرکت تجاری قرض گرفته تا جمع این مبالغ به ۷۵ میلیارد تومان برسد.

مدیرعامل سرخپوشان برای دریافت این پول‌ها قراردادهای تجاری نیز منعقد کرده است که بخشی از این قرض را قابل وصول کرده است اما برای بازپرداخت کامل آن روی پاداش نایب قهرمانی این تیم در لیگ قهرمانان ۲۰۲۰ و همچنین صعود سرخپوشان به مرحله حذفی ۲۰۲۱ حساب ویژه باز کرده است.

بدهی ۷۵ میلیارد تومانی پرسپولیس در حالی شکل گرفته که این باشگاه حدود ۱۱۰ میلیارد تومان نیز در فصل گذشته از کارگزار برند خود دریافت کرده بود اما بدهی سنگین به «برانکو ایوانکوویچ» و دستیاران او باعث شد تا آن‌ها تنها ۶۰ درصد از قراردادهای فصل جاری اعضای تیم را پرداخت کنند و برای تسویه با آنها منتظر قراردادهای تجاری جدید باشند.

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *