قربانی: مذاکره نهایی‌ام با رایکا امروز انجام می‌شود/ فدراسیون فوتبال باید اسکوچیچ را حفظ کند

قربانی: مذاکره نهایی‌ام با رایکا امروز انجام می‌شود/ فدراسیون فوتبال باید اسکوچیچ را حفظ کند

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

پیروز قربانی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره اینکه گفته می‌شود به‌عنوان سرمربی تیم دسته اولی رایکای بابل انتخاب شده است، اظهار داشت: مذاکراتی را با مسئولان این باشگاه انجام داده‌ام، اما هنوز قرارداد رسمی امضا نشده است. مربیگری کار من است و طبیعتاً اگر شرایط لازم برای کار کردنم وجود داشته باشد، تصمیم نهایی را می‌گیرم. قرار است مذاکرات نهایی‌ام با مسئولان رایکا امروز (جمعه) برگزار شود،‌ اما هنوز قراردادی امضا نکرده‌ام.

وی در مورد وضعیت دراگان اسکوچیچ در تیم ملی و بلاتکلیفی‌اش برای ادامه فعالیت در این تیم تصریح کرد: اسکوچیچ در یک مدت کوتاه توانست سبک بازی تیم ملی را تغییر دهد و برای خودش طرح و برنامه دارد. باید مهمترین بازخورد را از بازیکنان تیم ملی بگیریم. فکر می‌کنم آنها از کار کردن با این مربی راضی هستند. نمی‌دانم مدیران فدراسیون فوتبال چه تفکری دارند و می‌خواهند چه تصمیمی بگیرند، اما اعتقادم این است که حفظ اسکوچیچ بهترین کار است.

مربی پیشین سایپا در ادامه به تسنیم گفت: مهمترین موضوع این بود که بازیکنان تیم ملی، اسکوچیچ را قبول کنند و حالا این اتفاق رخ داده است. شاید فدراسیون می‌خواهد یک سنگ بزرگ بردارد. نمی‌دانم مسئولان فدراسیون چه تفکری دارند، اما اعتقاد دارم اسکوچیچ باید بماند.

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *