قرارداد اسکوچیچ با تیم ملی تمام شد/ هیات رئیسه تصمیم می‌گیرد

قرارداد اسکوچیچ با تیم ملی تمام شد/ هیات رئیسه تصمیم می‌گیرد

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

به گزارش خبرنگار مهر، شهاب الدین عزیزی خادم که همراه با کاروان تیم ملی فوتبال ایران در اردوی بحرین برای برگزاری بازی‌های دور برگشت مرحله مقدماتی انتخابی جام جهانی قطر بود هنگام بازگشت به همراه این تیم گفت: با وجود اینکه میزبانی را از ما گرفته بودند اما با توکل بر خدا توانستیم امتیازات لازم را کسب کرده و به مرحله بعد صعود کنیم.

وی ادامه داد: باید کار بزرگی که تیم ملی ایران در مسیر صعود انجام داد را تبریک بگویم و از اینکه دل مردم را خوشحال کردند واقعاً سپاسگزارم.

رئیس فدراسیون فوتبال درباره اینکه آیا فدراسیون فوتبال تصمیم به ادامه همکاری با اسکوچیچ خواهد گرفت یا خیر تصریح کرد: زحمات آقای اسکوچیچ قابل تقدیر است. من از او ممنونم. تا امروز از او حمایت کردیم. از بازیکنان هم همینطور. با این حال این موضوع را هیأت رئیسه فدراسیون تصمیم می گیرد.

وی در پاسخ به اینکه نظر خودش در این باره چیست یادآور شد:قرارداد آقای اسکوچیچ با تیم ملی ایران تمام شده است. مبنای تصمیمات فدراسیون، جمعی است و من هم به عنوان عضوی از فدراسیون تابع تصمیمات جمع هستم و برنامه ریزی خواهم کرد.

عزیزی خادم از پاسخگویی درباره اینکه به نظر می‌رسد نسبت به ادامه همکاری با اسکوچیچ بی میل است پاسخی نداد اما وقتی اصرار خبرنگاران را دید گفت: من اینقدر مشغله و کار داشتم که فرصتی برای فکر کردن و حرف زدن در این موضوع نداشتم. من فکر می‌کنم الان فرصت فکر کردن نداشتم و کارهای بزرگ‌تری برای انجام آن داشتیم که روی آنها تمرکز کردیم.

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *