قراردادهای نجومی کار دست باشگاه استقلال داد

قراردادهای نجومی کار دست باشگاه استقلال داد

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، باشگاه استقلال این روزها با مشکلات مالی زیادی روبرو شده است که مهم‌ترین آن نبود منابع مالی برای پرداخت مطالبات بازیکنان است.

همین چند روز پیش بود که فرهاد مجیدی نسبت به پرداخت نشدن مطالبات بازیکنان، تغذیه و حتی قرض گرفتن بازیکنان جوان انتقادهایی را مطرح کرد.

مدیریت استقلال ادعا می‌کند که امسال با پول کارگزار خود توانسته باشگاه را اداره کند، اما بدهی‌ها، هزینه‌های جاری و … اجازه نداده که این رقم قابل توجه باشد. در این میان، قراردادهایی که مدیریت قبلی باشگاه با برخی از بازیکنان امضا کرده، کار دست باشگاه داده است، به طوری که این پرداختی به این بازیکنان خیلی نبوده است.

پیگیری‌های خبرنگار تسنیم نشان می‌دهد که باشگاه توانسته تا حدی به تعهداتش نسبت به برخی از بازیکنان عمل کند که این مسئله به دلیل پایین بودن رقم قراردادشان بوده است. به عنوان مثال، مسعود ریگی 90 درصد، سیاوش یزدانی 70 درصد، آرش رضاوند 58 درصد، سیدحسین حسینی 65 درصد، مهدی قایدی 82 درصد و … دریافتی داشته‌اند. در بین بازیکنان جدید نیز، برخی بازیکنان از جمله رشید مظاهری 75 درصد، محمدحسین مرادمند 56 درصد دریافتی داشته‌اند.

وریا غفوری، کاپیتان استقلال 35 درصد دریافتی داشته و بازیکنانی مانند فرشید اسماعیلی، محمد دانشگر، عارف غلامی و … خیلی دریافتی نداشته‌اند. بازیکنانی مثل آرمان رمضانی و سعید مهری نیز که نیم فصل به جمع آبی‌پوشان اضافه شدند، 25 درصد قراردادشان پرداخت شده است.

قراردادهای نجومی که در زمان مدیریت قبلی بسته شد، مشکلات اساسی برای باشگاه ایجاد کرده است. باشگاه خوب می‌داند که بازیکنان این وسط مقصر نیستند و باید به تعهداتش عمل کند، اما نبود منابع مالی برای پرداخت قراردادها این مشکلات را بوجود آورده است.

مدیریت استقلال قرار بود هفته گذشته جلسه‌ای را با اسپانسر باشگاه برگزار کند که به این هفته موکول شده است.

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *