قایدی: این امکانات برای تیم اول پایتخت زشت است/ امیدوارم استقلال به روزهای اوجش بازگردد

قایدی: این امکانات برای تیم اول پایتخت زشت است/ امیدوارم استقلال به روزهای اوجش بازگردد

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

به گزارش خبرگزاری تسنیم، مهدی قایدی پس از برد 2 بر صفر استقلال مقابل پدیده اظهار داشت: خدا را شکر با یک بازی خوب و در یک شرایط سخت دل هواداران را شاد کردیم.

وی افزود: نمی‌دانم حرفی بزنم یا نه، ولی ما در این مدت خیلی سختی کشیدیم. برای باشگاهی به این بزرگی و اینکه فکر کنم تیم اول پایتخت هستیم، این جور امکانات زشت است.

مهاجم استقلال با اشاره به شرایط بد رختکن و زمین تمرینی آبی‌پوشان عنوان کرد: این همه حرف زدیم، ولی هیچکدام انجام نشده است. ما برای هواداران و تیم استقلال بازی می‌کنیم. امیدوارم باز هم هواداران صدای ما را بشنوند. ما تنها صحبت‌مان با هواداران است. امیدوارم استقلال دوباره به روزهای اوجش بازگردد.

قایدی درباره عدم بازگشت به کشور با تیم ملی پس از حضور در بحرین گفت: من با مجیدی هماهنگ کرده بودم. بازیکنان استقلال پنج روز استراحت داشتند، ولی من به تیم ملی ملحق شدم و هیچ استراحتی نداشتم. با مجیدی صحبت کردم و قرار شد که چهار روز استراحت کنم. بر همین اساس از آنجا به دبی رفتم و برگشتم.

وی درباره حضور مادرش در فرودگاه برای استقبال گفت: نمی‌دانستم او به فرودگاه می‌آید. من هم چیزی درباره عدم بازگشت با تیم ملی به او نگفته بودم.

قایدی درباره ادامه حضورش در استقلال خاطر نشان کرد: قبلاً هم صحبت کرده بودم. من قرارداد دارم و هر اتفاقی هم که بیفتد، باشگاه برایم تصمیم می‌گیرد.

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *