قائدرحمتی: تعطیلی مسابقات لیگ بیش از حد بوده است/ به فکر جایگاه مناسب هستیم نه فقط ماندن در لیگ برتر

قائدرحمتی: تعطیلی مسابقات لیگ بیش از حد بوده است/ به فکر جایگاه مناسب هستیم نه فقط ماندن در لیگ برتر

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

محمود قائدرحمتی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره آخرین وضعیت نساجی اظهار داشت: تیم ما شرایط خوبی دارد و یک اردوی تدارکاتی هم در کشور ترکیه داشتیم که قطعاً این اردو در ادامه لیگ به روند نتیجه‌گیری تیم ما کمک خواهد کرد. ما دو بازی دوستانه داشتیم و کارهای تاکتیکی را مرور کردیم. تمام هدف‌مان این است که با شرایط خوبی لیگ را ادامه دهیم و بهترین نتیجه را بگیریم.

هافبک نساجی با انتقاد از فرسایشی شدن مسابقات لیگ برتر تأکید کرد: بیش از یک سال است که درگیر بازی‌های رسمی و تمرینات هستیم و متأسفانه تعطیلی مسابقات بیش از حد بوده است. این موضوع قطعاً برای بازیکنان و مربیان آزاردهنده است، ولی امیدوارم از فصل آینده طوری برنامه‌ریزی شود که لیگ به موقع به پایان برسد و بازیکنان هم فرصت استراحت داشته باشند.

وی در مورد شانس ماندن نساجی در لیگ برتر گفت: تیم ما از لحاظ نتیجه‌گیری روند خوبی داشته است و مطمئناً به این فکر می‌کنیم که در ادامه از لحاظ امتیازگیری عملکرد خوبی داشته باشیم و جایگاه مناسبی را به دست بیاوریم. من شنیده‌ام که شاید در بازی‌های باقیمانده لیگ برتر امکان حضور هواداران در ورزشگاه‌ها وجود داشته باشد. امیدوارم مثل فوتبال اروپا این اتفاق در ایران هم رخ دهد و نساجی بتواند در ادامه لیگ از حمایت هوادارانش استفاده و بهره ببرد.

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *