فیروزی: می‌خواهیم شروعی دوباره در لیگ برتر داشته باشیم/ نتیجه اردوی تهران را در بازی‌های آینده می‌بینیم

فیروزی: می‌خواهیم شروعی دوباره در لیگ برتر داشته باشیم/ نتیجه اردوی تهران را در بازی‌های آینده می‌بینیم

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

علی فیروزی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره اردوی دو هفته‌ای صنعت نفت در تهران در ایام تعطیلی لیگ اظهار داشت: این اردو خیلی به ما کمک کرد. با توجه به گرمای هوایی که در این موقع از سال در آبادان حاکم است، تمرین کردن برای ما در این شهر سخت بود. به همین خاطر از تعطیلی لیگ استفاده کردیم تا در کمپی بازیکنان‌مان را در کنار هم جمع کنیم و تمرینات منظمی را در تهران انجام دهیم. اعضای کادر فنی در این اردو از نظر روحی، آمادگی جسمانی، تغذیه و فنی همه بازیکنان را زیر نظر داشتند و در کل اردوی خوبی را برگزار کردیم.

وی ادامه داد:  ما دو بازی دوستانه خوب با دو تیم اول و دوم لیگ برگزار کردیم و بازیکنان محک خوبی مقابل سپاهان و پرسپولیس خوردند. ما مصدومان زیادی داریم و عملاً زبیدی، زهیوی و اهل‌شاخه را تا پایان فصل در اختیار نخواهیم داشت. این اردو و بازی‌های دوستانه‌ای که برگزار کردیم فرصت خوبی بود تا بازیکنان جایگزین را شناسایی کنیم. خوشبختانه تمام بازیکنان هم با انگیزه و انرژی زیاد در تمرینات شرکت کردند و قطعاً نتیجه اردوی تهران را در ادامه لیگ می‌بینیم.

سرپرست تیم فوتبال صنعت نفت با بیان اینکه نفتی‌ها در شرایط روحی و روانی خوبی قرار دارند، تصریح کرد: تمام اعضای تیم در بهترین شرایط قرار دارند و از بحران و وضعیت بد چند ماه گذشته عبور کردیم. امیدواریم مسابقات آینده تا پایان لیگ را با قدرت ادامه دهیم و در پایان لیگ در رتبه‌ای مناسبی قرار بگیریم. همه بازیکنان منتظر بازی با سایپا هستند تا با گرفتن سه امتیاز این بازی دل هواداران آبادانی را شاد کنند. ما می‌خواهیم شروع دوباره‌ای در لیگ داشته باشیم.

منبع: shemale-asia.com


Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *