فوتبال ما را با بحرین تحقیر کردند/به اطرافیان تیم ملی ورود نمیکنم

فوتبال ما را با بحرین تحقیر کردند/به اطرافیان تیم ملی ورود نمیکنم

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

به گزارش خبرنگار مهر، امیر قلعه نویی در خصوص شرایط تیم ملی فوتبال ایران در مرحله انتخابی جام جهانی، گفت: متاسفم برای عزیزانی که گفتند بردن بحرین معجزه بود. این جمله، فوتبال ما را تحقیر کرد. اگر بردن بحرین معجزه بوده، بازی‌های ما در جام جهانی چه بوده است؟ ما از نظر نیروی انسانی و استعداد جزو پنج کشور برتر دنیا هستیم.

سرمربی پیشین تیم ملی ایران که با رادیو تهران گفتگو می‌کرد، در واکنش به اینکه شرایط تیم ملی گره خورده بود، تصریح کرد: هیچکس عزیزی خادم (رئیس فدراسیون فوتبال) را به اندازه من را نمی‌شناسد. از زمانی که استقلال زیر نظر رفاه رفت با او در ارتباط بودم و جلساتی داشتیم. از وقتی عزیزی خادم رئیس فدراسیون شده است کاری با هم نداریم. رئیس فدراسیون باید مترها را مشخص کند. اینکه بچه‌ها زحمت کشیدند و بحرین را بردند چیز خوبی است ولی بحرین با کدام استان فوتبال خیز ما قابل قیاس است؟ متر ما جام جهانی بوده است.

قلعه نویی تاکید کرد: حتی آن زمان از کی روش انتقاد می‌کردند که این چه بازی‌هایی است که در جام جهانی مقابل پرتغال، اسپانیا و مراکش انجام دادیم. این بر می‌گردد به آدم‌هایی که اطراف تیم هستند. نمی‌خواهم ورود کنم و امیدوارم خودشان تجدیدنظر کنند.

سرمربی تیم گل گهر ادامه داد: نسل تیم ملی استثنایی است. ما در دو، سه بازی گذشته ایرادات فنی داشتیم که به آن ورود نمی‌کنم. دعا می‌کنیم تیم ملی به مرحله بعد و به جام جهانی صعود کند. این تیم می‌تواند در جام جهانی هم صعود کند چون پتانسیل و بازیکنان و لژیونرهای خوبی دارد.

قلعه نویی با اشاره به بازی امروز تیم ملی ایران مقابل عراق، گفت: بازی با عراق مهم است. عراق نشان داده است که صلابت گذشته را ندارد و نتایجش خوب نبوده است. به هر حال هر بازی شرایط خاص خودش را دارد. واقعیت فوتبال زمانی است که سوت بازی زده می‌شود. از نظر بازیکنی با دو یا سه گل از عراق جلو هستیم ولی باید دید می‌توانیم در زمین قدرت تاکتیکی را دیکته کنیم یا نه.

سرمربی پیشین تیم ملی ایران در پایان گفت: به خاطر مملکت و مردم که تنها دلخوشی آنها فوتبال است، امیدوارم برنده شویم. ما در مملکت همه نوع مشکلی داریم ولی فوتبال دلخوشی مردم است. امیدوارم این دلخوشی به شادی تبدیل شود و در مراحل بعد به آنچه که لیاقتش را داریم برسیم. بازیکنان خوبی داریم. حیف است این نسل به جام جهانی نرود. شاید خیلی از بازیکنان دوره آخرشان باشد و امیدوارم این نفرات را در جام جهانی ببینیم. امیدوارم این تیم را در جام جهانی ببینیم ولی متر و نگاهمان باید عوض شود.

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *