فتح‌آبادی: اسکوچیچ دستش را رو نکرد/ مقابل بحرین باید باهوش و متفاوت بازی کنیم

فتح‌آبادی: اسکوچیچ دستش را رو نکرد/ مقابل بحرین باید باهوش و متفاوت بازی کنیم

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

 غلامرضا فتح آبادی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در خصوص دیدار تیم ملی فوتبال کشورمان مقابل هنگ‌کنگ اظهار داشت: با توجه به داشته‌های‌مان بازی خوبی از سوی ملی‌پوشان کشورمان شاهد نبودیم. درست است که توانستیم 3 گل به ثمر برسانیم اما دریافت گل از هنک‌کنگ هیچ توجیه فنی ندارد.

وی ادامه داد: اسکوچیچ هم تغییراتی در ترکیب تیم ایجاد کرده بود و دستش را برای بحرین رو نکرد، همین امر باعث شده بود که هماهنگی بین بازیکنان پایین بیاید. از طرف دیگر بازیکنان در زمین خیلی سنگین بودند و شادابی را در بازی بچه‌ها نمی‌دیدیم. هنگ‌کنگ یک موقعیت به دست آورد و همان توپ هم گل شد. این اتفاق در بازی‌های مهمتر مثل بازی با بحرین و عراق رخ دهد، کار ما بسیار سخت خواهد شد. 

پیشکسوت فوتبال کشورمان با تمجید از عملکرد وحید امیری و سعید عزت‌اللهی خاطرنشان کرد: این دو بازیکن در خدمت تیم بودند و خیلی فداکارانه بازی کردند. از سوی دیگر طارمی و آزمون که انتظار زیادی از آنها می‌رفت، مقابل هنگ‌کنگ نمایش ضعیفی داشتند و به نوعی هرکدام می‌خواستند خودشان صاحب توپ شوند و گلزنی کنند و حتی جا داشت که در نیمه اول تعویض شوند.

فتح آبادی با اشاره به بازی بعدی ایران مقابل بحرین عنوان کرد: باید مقابل بحرین یک تیم صد درصد آماده و با انگیزه را به میدان بفرستیم. با توجه به حساسیت این بازی و حواشی که ما همیشه مقابل این تیم داشتیم جای هیچ اشتباهی نداریم و با حداقل نتیجه هم شده باید این بازی را ببریم. بحرین هم شانس بالایی برای صعود دارد و به هر طریقی می‌خواهد صعود کند و به بهترین شکل از میزبانی‌اش سود خواهد برد تا ایران را شکست دهد. کادرفنی و بازیکنان باید خیلی باهوش و متفاوت بازی کنیم و اسیر حواشی احتمالی نشوند و با تمرکز بالا به فکر کسب 3 امتیاز باشند.

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *