غلامپور: برای استقلال فاجعه است که لنگ چای و آب دادن زمین باشد/ اسب‌شان را زین کرده‌اند که مجیدی را بزنند

غلامپور: برای استقلال فاجعه است که لنگ چای و آب دادن زمین باشد/ اسب‌شان را زین کرده‌اند که مجیدی را بزنند

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

بهزاد غلامپور در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره برتری 2 بر صفر تیم فوتبال استقلال مقابل پدیده مشهد در بازی معوقه از هفته بیست‌ویکم لیگ برتر اظهار داشت: بازیکنان به خاطر هواداران و فرهاد مجیدی این بازی را بردند. آنها سنگ تمام گذاشتند. ما یک هفته پرتنش را سپری کردیم و بازیکنان، پدیده را به خاطر مجیدی و هواداران بردند.

وی افزود: مشکلات استقلال حل نشده و سر جایش باقی مانده است. مجیدی یک تنه مقابل مشکلات ایستادگی کرده است. هواداران باهوش باشند و بدانند چه کسی برای تیم زحمت می‌کشد. فرهاد آبرویش را برای استقلال گذاشته است و از جیبش برای باشگاه و تیم هزینه می‌کند.

مربی تیم فوتبال استقلال در خصوص اینکه احمد مددی، مدیرعامل باشگاه استقلال گفته که پرداختی‌ها خوب بوده و هر کسی صحبت کند به کمیته انضباطی دعوت خواهد شد، گفت: اگر همه چیز در چارچوب خودش قرار دارد و سر جایش است، صدای انتقادها برای چیست؟ تیم ما لنگ چای است! زمین تمرین را آب نمی‌دهند، چون پول نداده‌اند. چه کسی باید پاسخگو باشد؟

غلامپور تصریح کرد: مگر می‌شود یک مربی به جای اینکه روی مسائل فنی و تاکتیکی تمرکز کند، ذهنش باید درگیر مسائل جانبی بازیکنان باشد و موارد حاشیه‌ای را به بازیکنان گوشزد کند؟ در کوچه‌ها که فوتبال بازی می‌کنند این چیزها دیده نمی‌شود. در عمر فوتبالی خودم چنین چیزهایی ندیده بودم. مجیدی حیثیت و آبرویش را گذاشته است. متاسفانه اسب‌شان را زین کرده‌اند تا مجیدی را زمین بزنند. همّ و غم برخی‌ها زدن مجیدی است، چون از نتیجه گرفتن او و استقلال می‌ترسند.

وی در واکنش به اظهارات مهدی علی‌نژاد، معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان که گفته بود مجیدی باید در چارچوب وظایفش عمل کند، گفت: مجیدی به غیر از مشکلات باشگاه چیزی نگفته است. اگر به مصاحبه‌های مجیدی رجوع کنند، متوجه می‌شوند او مشکلات را بازگو کرده است. او مشکلات فرشید اسماعیلی، محمدحسین مرادمند، وریا عفوری، مشکل نبود امکانات و … را مطرح کرده است. بازیکنان جوان تیم پول رفت و آمد به محل تمرین را ندارند. این برای استقلال فاجعه است. مگر می‌شود باشگاهی با قدمت 80 سال بازیکنش پول آمدن به تمرین را نداشته باشد یا تیم لنگ چایی باشد؟

مربی تیم فوتبال استقلال در خصوص اینکه بازیکنان و اعضای تیم پرسپولیس مدعی هستند که تیم‌ها نباید ناکامی‌شان را به پرسپولیس ارتباط بدهند، یادآور شد: ما درباره پرسپولیس حرف نزدیم، فقط گفتیم مسعود سلطانی‌فر، وزیر ورزش و جوانان به هر دو باشگاه نگاه یکسانی داشته باشد. اگر استقلال زیر نظر وزارت ورزش است، به هر دو باشگاه به یک چشم نگاه کنند. چند وقت است اعضای هیئت مدیره و مدیرعامل باشگاه سر تمرین حاضر نشده‌اند تا بدانند زنده‌ایم یا نه. نیامدند تا درد و دل‌های ما را بشنوند. کار را برای مجیدی سخت کرده‌اند اما بازیکنان دست به دست داده‌اند این چند بازی را ببرند.

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *