عمران‌زاده: تمام تلاش خود را می‌کنیم تا از فولاد امتیاز بگیریم/ خیلی سخت است که ماهی یک بار بازی کنید

عمران‌زاده: تمام تلاش خود را می‌کنیم تا از فولاد امتیاز بگیریم/ خیلی سخت است که ماهی یک بار بازی کنید

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

به گزارش خبرگزاری تسنیم، حنیف عمران‌زاده در نشست خبری پیش از دیدار تیم‌های فولاد خوزستان و نفت مسجدسلیمان اظهار داشت: هر دو تیم انگیزه دارند و بازی سختی داریم. فولاد دو دیدار گذشته خود را با شکست پشت سر گذاشته است. ما هم می‌خواهیم روند رو به رشد خود را ادامه دهیم و شرایطمان را برای بقا تثبیت کنیم. تمام تلاش خود را می‌کنیم تا از این بازی امتیاز بگیریم و روی نقاط مثبت و منفی فولاد کار کردیم. امیدوارم فردا روز بازیکنان ما باشد و نتیجه خوبی در این دیدار خارج از خانه بگیریم.

وی درباره مصدومان تیم نفت مسجدسلیمان برای دیدار مقابل فولاد گفت: تنها مصدوم ما عباس عسکری است و سایر بازیکنان را در اختیار داریم. امیدوارم فردا (سه‌شنبه) یک عده بازیکن شیر و قوی در زمین داشته باشیم.

مربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان در پاسخ به این پرسش که آیا تعطیلات لیگ برتر، روی نفتی‌ها تأثیر مثبت داشته است یا منفی، بیان کرد: تعطیلات به ضرر تیم‌هایی مانند ماست که نتایج رو به بالایی گرفته‌اند و هر یک ماه یک بار بازی می‌کنند. مدیران مسجدسلیمان زحمت کشیدند و بعد از چند روز تمرین در تهران، تمرینات خود را در مسجدسلیمان ادامه می‌دهیم. این وقفه‌ها به خاطر تیم ملی بوده است و به سازمان لیگ حق می‌دهیم. خیلی سخت است که ماهی یک بار بازی کنید و بدن بازیکنان را آماده نگه دارید.

عمران‌زاده با بیان اینکه نفت مسجدسلیمان با تدابیر کادر فنی توانسته است روزهای خوبی را پشت سر بگذارد، تصریح کرد: روی نقاط ضعف و قوت خود کار کنیم تا آماده بازی شویم. می‌دانیم در شرایط دوری از مسابقات و بازی کردن به صورت یک بار در ماه، حفظ آمادگی بازیکنان خیلی سخت است. با تدبیر فکری و برنامه‌ای که او در تمرینات در نظر گرفته است، بدن‌ها را برای بازی با فولاد خوب نگه داشتیم.

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *