علیدوستی: بحرین یاد گرفت که باید به ما احترام بگذارد/ ۳-۲ تیم ملی داریم

علیدوستی: بحرین یاد گرفت که باید به ما احترام بگذارد/ ۳-۲ تیم ملی داریم

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

حمید علیدوستی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در خصوص پیروزی 3 بر صفر ایران برابر بحرین گفت: به صورت کلی فوتبال ما با بحرین قابل قیاس نیست. قبل از بازی هم بیشتر بحث‌هایی که مطرح شد مربوط به مسائل روحی و روانی بود و اینکه ما آنها را در زمین خودشان شکست نداده بودیم. زدن 3 گل در زمین بحرین واقعا دلچسب و شیرین بود، آن هم در حالی که میزبانی بحرین و همچنین گرمای هوا کار تیم ملی را سخت‌تر کرده بود. این برد را به کادر فنی، بازیکنان و فوتبالدوستان ایرانی تبریک می‌گویم.

وی تاکید کرد: تیم ملی بعد از دو دوره صعود به جام جهانی در وضعیت خوبی قرار گرفته و تمام بازیکنان ما بین‌المللی هستند و بازی در سطح بالا را بارها تجربه کرده‌اند. مهاجمان ما برترین گلزنان لیگ روسیه و پرتغال هستند و این نشان می‌دهد که از لحاظ در اختیار داشتن نفرات باکیفیت در سطح بالایی قرار داریم. در واقع 2 یا 3 تیم ملی داریم و ایران در هر پست دو سه بازیکن خوب در اختیار دارد. 

علیدوستی اظهار داشت: در بازی با بحرین کیفیت بالای خودمان را به نمایش گذاشتیم و آنها یاد گرفتند که باید به فوتبال ایران احترام بگذارند. این بازی در شرایط خاصی برگزار شد و حساسیت‌های مسابقه کم نبود ولی بازیکنان ما در زمین آرامش داشتند. با آرامش و تفکر حرفه‌ای 3 امتیاز با ارزش گرفتیم و تعویض‌های کادر فنی هم بسیار خوب بود و ریتم بازی را عوض کرد. 

مهاجم پیشین تیم ملی در ارتباط با شانس صعود ایران به جام جهانی عنوان کرد: حتما به جام جهانی می‌رویم. این بازیکنان تجاربی بسیار خوب دارند و برابر تیم‌های بزرگی مثل پرتغال و اسپانیا بازی کرده‌اند. در آسیا شاید فقط ژاپن تیمی در حد ایران داشته باشد.

 

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *