علوی: امیدوارم ملی‌پوشان در بازی با عراق برتری فوتبال ایران را نشان دهند/ بازی با سپاهان قرعه سختی برای ماست

علوی: امیدوارم ملی‌پوشان در بازی با عراق برتری فوتبال ایران را نشان دهند/ بازی با سپاهان قرعه سختی برای ماست

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

به گزارش خبرگزاری تسنیم، سیدمحمد علوی، سرپرست تیم فوتبال فولاد خوزستان پس از قرعه کشی مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی و تقابل این تیم با سپاهان اظهار داشت: قرعه سختی برای ما بود. سپاهان تیم خیلی خوبی است و ما باید دو بار با آنها بازی کنیم که 6 تیرماه در لیگ با این تیم بازی خواهیم کرد و بازی بعدی هم جام حذفی است. سپاهان تیم خوبی است، اما ما تمام توان‌مان را می‌گذاریم تا از سد این تیم بگذریم.

وی درباره شرایط تیم فولاد گفت: تیم ما خسته بود و از لیگ قهرمانان آسیا برگشتیم. قبل از آن هم لیگ فشرده بود و هر چهار روز یک بازی برگزار می‌کردیم. پنجره نقل و انتقالات ما بسته شد و وقتی می‌خواستیم به تیم انرژی تزریق کنیم، پنجره ما اجازه نداد که انرژی جدید به تیم وارد کنیم. در نهایت امیدوارم بتوانیم که کارمان را به خوبی انجام دهیم.

بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان که همسری بحرینی دارد درباره اینکه پس از شکست ایران در بازی رفت گفته بود که همسرش برای او کری خوانده و آیا این بار پس از پیروزی ایران او متقابلاً این کار را انجام داده یا نه، خاطرنشان کرد: خدا را شکر بازی را بردیم. بازی قبلی ما باختیم و سور دادم، الان هم لباس مشکی پوشیدم و با لباس مشکی به خانه می‌روم! البته اینها شوخی است، چون همسرم هم خوشحال بود. برد شیرینی داشتیم و تیم ملی ما نشان داد لیاقتش را دارد و هنوز در آسیا می‌توانیم بهترین تیم باشیم.

علوی همچنین درباره دیدار حساس روز سه‌شنبه مقابل عراق تاکید کرد: ان‌شاءلله بازی با عراق هم خوب باشد. عراقی‌ها بیشتر شبیه ایرانی‌ها هستند که بازیکنان آنها فیزیکی و تکنیکی هستند، البته ما بازیکنان تکنیکی بیشتری داریم. البته که از نظر مارکتینگ، ما بازیکنان بهتر و شناخته شده‌تری داریم و در این بازی هم امیدوارم بازیکنان نشان دهند فوتبال ما سرتر از دیگر کشورهای حوزه خلیج‌فارس است.

سرپرست تیم فوتبال فولاد درباره هجمه هواداران فولاد به این تیم پس از کسب یک نتیجه ضعیف گفت: فصل گذشته هم این اتفاق افتاد و من از هواداران فهیم فولاد می‌خواهم که صبر کنند. فصل گذشته هم صبر کردند و صبر آنها باعث شد سهمیه بگیریم. فولاد تیمی جنگنده است و آرام آرام به سمت بالا حرکت می‌کند. ما این فصل هم می‌توانیم از طریق لیگ یا جام حذفی سهمیه بگیریم و اگر هواداران صبر داشته باشند، این اتفاق رخ می‌دهد.

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *