عزیزی خادم: پاداش ویژه وزارت ورزش و جوانان به ملی‌پوشان پرداخت می‌شود/ آنها می‌خواهند مردم را خوشحال‌تر کنند

عزیزی خادم: پاداش ویژه وزارت ورزش و جوانان به ملی‌پوشان پرداخت می‌شود/ آنها می‌خواهند مردم را خوشحال‌تر کنند

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

به گزارش خبرگزاری تسنیم، شهاب‌الدین عزیزی خادم در گفت‌وگو با بخش خبری ساعت ١٩ شبکه سه سیما، در خصوص پیروزی تیم ملی فوتبال ایران برابر بحرین گفت: خدا را شاکریم مورد لطف و رحمت الهی قرار گرفتیم که با این پیروزی تاریخی، هم ملت عزیز را خوشحال کردیم و هم توانستیم خودمان در مرحله صعود نگه داریم.

وی اضافه کرد: آنچه که در تیم ملی مهم است، یکدلی و یکرنگی است. اعضای تیم ملی و تیم پشتیبان که در منامه هستند، همه خودشان را تشنه و شیفته خوشحالی مردم می‌دانند. آنچه در فدراسیون فوتبال وجود دارد، شیفتگی جهت رضایت افکار عمومی است. تنها چیزی که تعریف و به وضوح کامل مشخص شده، این است که ملی‌پوشان مملو از انگیزه هستند و قصد دارند مردم را خوشحال و خوشحال‌تر کنند.

رئیس فدراسیون فوتبال درخصوص واریز پاداش پیروزی بحرین به حساب ملی‌پوشان گفت: پاداش پیروزی برابر بحرین به تیم ملی فوتبال پرداخت شد. هرچند مسائل مادی در مقابل خوشحالی مردم عزیز کمرنگ است و بهترین پاداش برای تیم ملی رضایت افکار عمومی است. جدا از پاداش فدراسیون فوتبال، با هماهنگی وزارت ورزش و جوانان قرار شد پاداش ویژه‌ای برای پیروزی مقابل بحرین، اوایل هفته آینده به حساب ملی‌پوشان واریز شود.

عزیزی خادم در ادامه تصریح کرد: این پیشنهاد از سوی بنده به وزیر محترم ورزش و جوانان ارائه و با استقبال ایشان مواجه شد. با پیگیری‌های صورت گرفته ان‌شاء‌الله این پاداش نیز در راستای عملکرد ملی‌پوشان طی روزهای نخست هفته آینده پرداخت می شود. از سلطانی‌فر به جهت همراهی با تیم ملی سپاسگزارم.

وی در پایان در خصوص دو دیدار تیم ملی برابر کامبوج و عراق بیان کرد: ما که امید به خداوند داریم و تمام تمرکز کادر فنی به دو بازی پیش روست. مهم‌ترین بازی باقیمانده ما برابر عراق خواهد بود. با صمیمیت، انسجام و انگیزه‌ای که بین بچه‌ها وجود دارد، ان‌شاءالله به‌دور از غرور بتوانیم در آخرین بازی، باز هم شادی را به منزل تمام عزیزان‌مان ببریم.

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *