عزیزی خادم: من برای تیم ملی قرض کردم، این زیبنده فوتبال ایران نیست

عزیزی خادم: من برای تیم ملی قرض کردم، این زیبنده فوتبال ایران نیست

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

به گزارش خبرگزاری تسنیم، شهاب‌الدین عزیزی خادم، در سالن همایش‌های صداوسیما و در دیدار اعضای تیم ملی فوتبال با محمدباقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور و عبدالعلی علی‌عسگری رئیس سازمان صداوسیما، اظهار داشت: من از خوشحالی ملت ایران خوشحالم. رضایت‌مندی افکار عمومی بسیار بسیار مهم است و بالاترین سعادت امروز است. اعضای تیم ملی همه در کنار هم غرورآمیز این کار تاریخی را انجام دادند. ما قدرشان را می‌دانیم و ان‌شاءالله در مرحله بعد که کار سخت‌تر است ما را غرور نخواهد گرفت و ان‌شاءالله مرحله بعد را با شکوه‌تر قدم برداریم.

وی افزود: در راه توسعه فوتبال همه ما موظیم. این فدراسیون متفاوت ظاهر شده است. من اعتقاد به کار جمعی دارم. تک تک بچه‌ها با قلب‌شان کنار تیم ملی بودند و کار تاریخی انجام دادند. این اتفاق ورق دیگری از تاریخ بود. بحرین تا الان در کشورش از ما شکست نخورده بود و عراق را هم 10 سال بود شکست نداده بودیم. تیم ملی اگر در یک بازی مساوی می‌کرد جام جهانی را از دست داده بود.

رئیس فدراسیون فوتبال تصریح کرد: باری از مشکلات را همه با هم برداشتیم. هیچکس هم نمی‌تواند این افتخار را مثله کند. ما باید یاد بگیریم به هم احترام بگذاریم. در نقاط مختلف به فوتبال افتخار می‌کنند و فوتبال مظهر اتحاد ملی شده است. تیم ملی باید دو ماه دیگر به مسابقات برود. باید رقبا را ببنیم و برنامه‌ریزی کنیم. نگاه ما توسعه فلسفه تیم ملی خواهد بود. نگاه فدراسیون متفاوت‌تر از فدراسیون قبلی خواهد بود. به نظرم بهترین گفتار عمل است. دوستان در وزارت ورزش، دولت و صدا و سیما و نوبخت تشکر می‌کنم. ما اعتقاد داریم فوتبال فراتر از سیاست است و اگر هر قدم به سیاست نزدیک شویم از فوتبال دور می‌شویم. انشاءالله این نگاه را تسری بدهیم. عمر مثل برق و باد می‌گذرد و اگر این فضا را ایجاد کنیم برای‌مان سعادت در دنیا و آخرت است.

عزیزی‌خادم گفت: خواهش من این است فدراسیون را تنها نگذاریم. فدراسیون مشکلات زیادی داشت ولی جانانه کنار هم ایستادیم و 80 میلیون ایرانی را خوشحال کردیم. کسانی که صدای من را می‌شنوند فوتبال ملی را تنها نگذارند. هر کدام از ما مسئولیم برای شادی مردم کمک کنیم. دور بعد سخت‌تر و هزینه‌برتر است ولی در مقابل شادی و خرسندی که اینجاد می‌شود این هزینه ناچیز است. فوتبال ملی به همکاری ملی و کار ملی نیاز دارد. خواهش من این است که در هیجان این فضاها نمانیم ولی بتوانیم واقع‌گرایانه و عمل‌گرایانه کار را جلو ببریم. فوتبال ملی امروز سربلندانه و سرفرازانه مردم را خوشحال کرده و این حاصل چیزی جز همدلی و همراهی نیست. شرایط سخت‌تر شده است و این نیاز به همکاری سخت‌تری دارد. ان‌شاءالله در شهریور هم ما در پنج بازی اول کار را تمام کنیم و کار به اما و اگر کشیده نشود. میزبانی را به ناحق از ما گرفته بودند. فدراسیون فوتبال در شرایطی بود که من قرض کردم. این زیبنده فوتبال و این کشور نیست. اعتبار فوتبال بخشی از منافع ملی و منافع نظام ماست. این مشروعیت‌بخشی را باید برگردانیم و مشروعیت‌زا باشیم. فوتبال را در مسیر خودش که توسعه است قرار دهیم و باعث شادمانی مردم شویم.

ادامه دارد…

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *