عبدی: سایپا در این فصل بدشانس‌ترین تیم لیگ بود/ شانس قهرمانی پرسپولیس بیشتر از سپاهان است

عبدی: سایپا در این فصل بدشانس‌ترین تیم لیگ بود/ شانس قهرمانی پرسپولیس بیشتر از سپاهان است

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

مهرداد عبدی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره شرایط سایپا بعد از پیروزی برابر فولاد خوزستان گفت: وضعیت تیم ما خوب است و چند روزی است که تمرینات را از سر گرفتیم تا آماده ادامه بازی‌ها شویم. شکست دادن فولاد هم اوضاع تیم ما در جدول بهتر کرد و بازیکنان برای ادامه بازی‌ها روحیه مضاعفی گرفتند. فولاد جزو تیم‌های خوب لیگ است، ولی ما در این بازی فوتبال خوبی را به نمایش گذاشتیم و موقعیتی هم به حریف ندادیم. حالا هم هدف ما این است که در ادامه بازی‌ها نتایج خوبی بگیریم. من مطمئنم که سایپا در لیگ برتر می‌ماند و تلاش می‌کنیم تا در پایان فصل جایگاه مناسب‌تری را به دست بیاوریم.

هافبک نارنجی‌پوشان در پاسخ به این پرسش که «چرا تیم سایپا در دو فصل اخیر نتایج بدی در لیگ برتر گرفته است؟»، تصریح کرد: در فصل گذشته تغییرات زیادی در سایپا صورت گرفت و ابراهیم صادقی جوان‌های خوبی را به فوتبال ایران معرفی کرد، طبیعتاً جوانگرایی تاوان هم دارد و سایپا فصل گذشته به این دلیل نتیجه نگرفت. امسال اما شرایط فرق کرد و متأسفانه در چند بازی خیلی بدشانسی آوردیم. تیم ما در چهار بازی در دقایق آخر نتیجه را از دست داد و اگر امتیازهای کامل این بازی‌ها را می‌گرفتیم قطعاً موقعیت سایپا در جدول فرق می‌کرد. من معتقدم که در این فصل بدشانس‌ترین تیم لیگ برتر بودیم.

عبدی در مورد رقابت سپاهان و پرسپولیس برای به دست آوردن قهرمانی، تصریح کرد: شرایط لیگ طوری است که فقط این دو تیم شانس دارند. پرسپولیس که در چهار سال گذشته قهرمان شده است و ثبات بسیار خوبی دارد و سپاهان هم امسال با محرم نویدکیا خیلی خوب نتیجه گرفته است. این سپاهان می‌تواند چند سال در بالاترین سطح باشد و در هر پست هم بازیکنان خوبی دارد. هر دو تیم اندازه خودشان شانس دارند، ولی من شانس پرسپولیس را برای قهرمانی بیشتر می‌دانم. آنها چهار فصل قهرمان شدند و این شخصیت را دارند که پنجمین قهرمانی را هم کسب کنند.

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *