عبدالعزیز: بحرین نمایش متعادلی برابر ایران خواهد داشت/ القصاب: با حریف سختی مواجه هستیم

عبدالعزیز: بحرین نمایش متعادلی برابر ایران خواهد داشت/ القصاب: با حریف سختی مواجه هستیم

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روزنامه اخبار الخلیج بحرین، علی عبدالعزیز بازیکن پیشین باشگاه القادسیه گفت: کار تیم ملی فوتبال بحرین در گروه C آسیا آسان نیست و این رقابت‌ها منبع قدرتی برای بازیکنان این تیم خواهد شد. تلاش بحرین زیاد است، اما در چنین مسابقاتی باید احتیاط کرد. پیروزی در دیدار برابر کامبوج آرامبخش بود و اطمینان دارم که بحرین فردا بازی متعادلی را با ایران به نمایش می‌گذارد.

عبدالعزیز افزود: بحرین با کسب پیروزی خوشحال‌کننده برابر کامبوج می‌تواند به صدرنشینی در گروهش و مسیر موفقیت‌آمیزش برای صعود به جام جهانی 2022 ادامه دهد.

جعفر القصاب مربی فوتبال بحرین نیز درباره بازی برابر ایران اظهار داشت: ما به خوبی می‌دانیم در بازی بعدی با حریف سخت و قدرتمندی مواجه می‌شویم. ایران با روحیه و عزمی متفاوت با ما بازی می‌کند. با این وجود بازیکنان بحرین اعتمادبه‌نفس دارند و در دیدار دوم با ایران تلاش و فداکاری بیشتری انجام می‌دهند.

قاسم زین‌الدین دروازه‌بان پیشین بحرین و مربی کنونی فوتبال این کشور نیز خاطر نشان کرد: پس از پیروزی چشمگیر برابر کامبوج می‌توانم بگویم شانس بحرین برای رقابت در صعود به جام جهانی 2022 زیاد است و کم نمی‌شود. اکنون باید روی بازی با ایران تمرکز کنیم تا بهترین نتیجه را به دست بیاوریم. این دیدار تعیین‌کننده سرنوشت بزرگ بحرین است. سه امتیاز بازی با ایران تأثیر روانی مثبتی برای دیدار بعدی برابر هنگ‌کنگ خواهد داشت.

در جدول رده‌بندی گروه C آسیا بحرین با 12 امتیاز صدرنشین است و عراق (11 امتیاز)، ایران (9 امتیاز)، هنگ‌کنگ (پنج امتیاز) و کامبوج (یک امتیاز) رتبه‌های دوم تا پنجم را در اختیار دارند.

برنامه ادامه دیدارهای گروه C به‌شرح زیر است:

دوشنبه – 17 خرداد
عراق – کامبوج، ساعت 19، ورزشگاه شیخ محمد آل خلیفه
ایران – بحرین، ساعت 21، ورزشگاه ملی بحرین

جمعه – 21 خرداد
کامبوج – ایران، ساعت 19، ورزشگاه شیخ محمد آل خلیفه
هنگ‌کنگ – عراق، ساعت 21، ورزشگاه ملی بحرین

سه‌شنبه – 25 خرداد
ایران – عراق، ساعت 21، ورزشگاه شیخ محمد آل خلیفه
بحرین – هنگ‌کنگ، ساعت 21، ورزشگاه ملی بحرین

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *