طیبی: اگر به موقع پول می‌دادند می‌توانستیم سهمیه بگیریم/ شانس قهرمانی سپاهان بیشتر است

طیبی: اگر به موقع پول می‌دادند می‌توانستیم سهمیه بگیریم/ شانس قهرمانی سپاهان بیشتر است

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

محمد طیبی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در مورد وضعیت این روزهای صنعت نفت آبادان گفت: شرایط ما خوب است و باید از مسئولان باشگاه بابت شرایطی که برای برپایی اردوی تدارکاتی در تهران فراهم کردند، تشکر کنم. ما یک بازی دوستانه با سپاهان انجام دادیم و قطعاً بازی با پرسپولیس هم به بهبود روند فنی تیم کمک خواهد کرد. هدف‌مان این است که در هفت بازی باقیمانده نتایج خوبی بگیریم و چند پله خودمان را در جدول بالا بکشیم.

وی در پاسخ به این پرسش که «چرا صنعت نفت در هفته‌های گذشته نتایج ضعیفی گرفته است؟»، خاطر نشان کرد: اکثر قراردادهای بازیکنان ما زیر 500 میلیون است. ما در شروع لیگ 30 درصد پول گرفتیم، ولی در ادامه تا شش ماه دریافتی نداشتیم. وقتی بازیکن پول نمی‌گیرد قطعاً روح و روانش به هم می‌ریزد و این موضوع روی مسائل فنی هم تأثیرگذار است. اگر به موقع به ما پول می‌دادند شک نکنید که الان شانس مسلم کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا بودیم. برخی بازیکنان ما در موقعیتی بودند که حتی توان پرداخت کرایه تاکسی و آژانس را برای حضور در تمرینات نداشتند. آن بحران مالی واقعاً به تیم ضربه زد.

مدافع تیم فوتبال صنعت نفت آبادان با اشاره به رقابت سپاهان و پرسپولیس برای کسب عنوان قهرمانی لیگ برتر تصریح کرد: من در سپاهان بازی کردم و می‌دانم که چه فضایی در این باشگاه وجود دارد. همه چیز در سپاهان به شکل حرفه‌ای جلو می‌رود و آنها همه فاکتورها را برای قهرمانی دارند. پرسپولیس هم تیم خوبی است، ولی من سپاهان را شانس اول می‌دانم و حسم می‌گوید که این تیم قهرمان خواهد شد.

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *