صدری: تلاش می‌کنیم از کالدرون فرصت بگیریم/ با رادو مذاکره می‌کنیم تا بازگردد

صدری: تلاش می‌کنیم از کالدرون فرصت بگیریم/ با رادو مذاکره می‌کنیم تا بازگردد

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

به گزارش خبرگزاری تسنیم، مجید صدری رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس درباره بدهی‌ 580 هزار دلاری این باشگاه به کالدرون و چند پرونده دیگر اظهار داشت: بحث کالدرون و دیگر بازیکنان خارجی ارثی است که به ما رسیده است. با توجه به اینکه ما می‌خواهیم مشکلات باشگاه برطرف شود، در حال تلاش هستیم تا این پرونده‌ها را حل کنیم. در زمان ما اولین پرونده بودیمیر بود که مجبور شدیم پول او را پرداخت کنیم. به نظرم دوستان قبلی باید تلاش می‌کردند تا این اتفاقات رخ ندهد، ما هم قطعاً از طریق مراجع قانونی پیگیری می‌کنیم تا حق باشگاه را بگیریم.

وی در مورد اینکه آیا منابع مالی برای پرداخت مطالبات کالدرون فراهم شده است یا خیر؟ گفت: ما تلاش می‌کنیم تا ببینیم می‌توانیم با خود کالدرون مذاکره کنیم و فرصتی بگیریم.

« برای پرداخت مطالبات کالدرون چقدر زمان دارید؟» رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس در واکنش به این پرسش گفت: فکر می‌کنم یک یا دو ماه فرصت داریم و سعی می‌کنیم تا در این مدت به یک نتیجه‌ای برسیم. البته ما قول می‌دهیم تا دیگر چنین داستانی تکرار نشود و شاهد چنین مواردی در باشگاه نباشیم.

صدری در مورد آخرین وضعیت رادوشویچ و اینکه گفته می‌شود این بازیکن نیز قصد دارد قرارداد خود را فسخ کند، عنوان کرد: با وجود فشارهایی که به باشگاه برای بستن پرونده‌های سال‌های قبل آمده، تلاش ما این بود که پرداخت‌های بازیکنان به موقع انجام شود. مجبور بودیم منابعی را به این موضوع اختصاص دهیم،‌به همین دلیل شاید زمان پرداختی‌ها عقب و جلو شده باشد. تلاش ما این است که پرداخت را به موقع انجام دهیم، با رادو هم در حال مذاکره هستیم تا در خدمت او باشیم.

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *