صدرنشینی انگلیس و صعود کرواسی/ اسکاتلند حذف شد، چک امیدوار ماند

صدرنشینی انگلیس و صعود کرواسی/ اسکاتلند حذف شد، چک امیدوار ماند

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

به گزارش خبرگزاری تسنیم، در دوازدهمین شب از رقابت‌های یورو 2020 و در دور آخر از بازی‌های گروه D، شب گذشته (سه شنبه) از ساعت 23:30 به وقت تهران دو دیدار همزمان برگزار شد که در پایان آنها تیم‌های ملی انگلیس و کرواسی به ترتیب برابر جمهوری چک و اسکاتلند پیروز به رختکن رفتند.

نتایج این دو بازی به شرح زیر است:

کرواسی 3 – اسکاتلند یک
گل: ولاشیچ دقیقه 17، لوکا مودریچ دقیقه 62 و ایوان پریشیچ دقیقه 77 برای کرواسی و مک‌گرگور دقیقه 42

جمهوری چک صفر – انگلیس یک
گل: رحیم استرلینگ دقیقه 12

در ورزشگاه ومبلی لندن تیم ملی انگلیس در حالی میزبان جمهوری چک بود که می‌دانست پیروزی در این بازی کارش را برای پیشروی در مراحل بعدی یورو سخت‌تر خواهد کرد چرا که پیروزی این تیم را صدرنشین جدول گروه Dکرد تا در مرحله یک هشتم نهایی با یکی از تیم‌‌های گروه F، گروه مرگ رقابت‌‌ها (آلمان، فرانسه و پرتغال) روبرو شود. این در حالی است که دوم شدن در این گروه مصاف با تیم دوم گروه E را در پی داشت. با این حال انگلیسی‌ها به شیوه‌ای بازی کردند که مشخص بود برای کسب سه امتیاز پا به میدان گذاشته‌اند و خیلی زود با گلزنی رحیم استرلینگ از روی ارسال جک گریلیش به گل رسید. به این ترتیب سه‌شیر با کسب پیروزی در این بازی 7 امتیازی شد و به عنوان تیم صدرنشین گروه D‌ صعود کرد و روز سه‌شنبه هشتم تیر در ورزشگاه ومبلی باید به مصاف تیم دوم گروه F‌ برود.

در بازی دیگر که در ورزشگاه همپدن پارک شهر گلاسکو برگزار شد، تیم ملی کرواسی موفق شد میزبان خود اسکاتلند را با نتیجه 3 بر یک شکست دهد و ضمن کسب اولین پیروزی‌اش دز این رقابت‌ها به رده دوم جدول صعود کند.این در حالی بود که اسکاتلندی‌ها  در نیمه اول توانستند گل خورده اول را جبران کنند. کرواسی که در این بازی کاپیتانش لوکا مودریچ یکی از زیباترین گل‌های جام را با یک شوت بیرون پای مواج به ثمر رساند و پاس گل سوم را هم داد، در مرحله بعدی با تیم دوم گروه E (گروه تیم‌های اسپانیا، سوئد، لهستان و اسلواکی) روبه‌رو خواهد شد، دیداری که روز دوشنبه 7 تیر در ورزشگاه همپدن پارک شهر گلاسکو برگزار خواهد شد.

و اما تیم ملی جمهوری چک هم با وجود شکست، با 4 امتیازی که پیش از این کسب کرده بود، تنها به خاطر گل زده کمتر نسبت به کروات‌ها در رده سوم قرار گرفت اما شانس نسبتاً خوبی برای صعود برای مرحله یک هشتم نهایی دارد. اسکاتلند هم با تنها یک امتیاز و به عنوان قعرنشین با جام شانزدهم وداع کرد.

منبع: shemale-asia.com


Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *