صادقی: غیبت چند بازیکن نمی‌تواند در استقلال تأثیر منفی داشته باشد

صادقی: غیبت چند بازیکن نمی‌تواند در استقلال تأثیر منفی داشته باشد

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

صادق صادقی بابا احمدی هافبک تهاجمی تیم فوتبال پدیده مشهد در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره شرایط این تیم برای دیدار استقلال، گفت: بعد از تعطیلی مسابقات لیگ برتر استراحت کردیم و سپس تمرینات خوبی را زیر نظر کادر فنی پشت سر گذاشتیم. برای اینکه در شرایط بازی قرار بگیریم چند بازی دوستانه هم انجام دادیم، ولی مسئله مهم فرسایشی شدن مسابقات لیگ برتر است که قطعاً به تیم‌ها و بازیکنان ضربه می‌زند. بازیکنان این توانایی را ندارند که در طول فصل چند بار بدنسازی بکنند و امیدواریم که برنامه‌ریزی لیگ برای فصل آینده بهتر باشد.

هافبک تیم فوتبال پدیده مشهد همچنین با اشاره به دیدار مقابل استقلال تهران، اظهار داشت: این بازی برای ما بسیار مهم است، چون هدف‌مان این است که در بین شش تیم اول قرار بگیریم. با این اوصاف مقابل استقلال فقط دنبال کسب سه امتیاز هستیم. می‌دانیم بازی سختی در تهران در پیش داریم، ولی به هر حال ما هم پدیده هستیم و انگیزه‌های خاص خودمان را خواهیم داشت. امیدوارم مقابل استقلال نمایش خوبی داشته باشیم.

وی در مورد غیبت چند بازیکن استقلال مقابل پدیده خاطر نشان کرد: این موضوع نمی‌تواند تأثیرگذار باشد چون استقلال نفرات خوبی در اختیار دارد و نفرات جایگزین قطعاً انگیزه زیادی خواهند داشت. همانطور که گفتم ما دنبال قرار گرفتن در بین شش تیم بالای جدول هستیم و باید در شروع دوباره لیگ استقلال را شکست بدهیم تا وضعیت‌مان در جدول کمی بهتر شود. ما در بازی رفت هم با وجود 10 نفره شدن موقعیت‌های بسیار خوبی را از دست دادیم و می‌توانستیم برنده از زمین خارج شویم. امیدوارم در بازی برگشت فرصت‌سوزی نکنیم و قدر موقعیت‌ها را بدانیم.

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *