صادقی: با بازی مقابل هنگ‌کنگ نمی‌توان شاگردان اسکوچیچ را ارزیابی کرد/ کارمان سخت است اما به بازیکنان تیم ملی ایمان دارم

صادقی: با بازی مقابل هنگ‌کنگ نمی‌توان شاگردان اسکوچیچ را ارزیابی کرد/ کارمان سخت است اما به بازیکنان تیم ملی ایمان دارم

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

ابراهیم صادقی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم درباره عملکرد تیم ملی فوتبال ایران در دیدار مقابل هنگ‌کنگ اظهار داشت: این بازی آن چیزی نبود که بخواهیم برای بررسی عملکرد تیم ملی ملاک قرار بدهیم. چون ما پیش از دیدار با هنگ‌کنگ بازی تدارکاتی نداشتیم و سرمربی تیم ملی این بازی را به نوعی یک بازی تدارکاتی در نظر گرفته بود که بازیکنان برای بازی‌های مهمتر به هماهنگی برسند.

وی در ادامه افزود: ما در گروه C چهار بازی در دور برگشت داشتیم و سایر تیم‌ها سه بازی دارند و مسلماً سه امتیاز این بازی برای ما بسیار مهم بود. هنگ‌کنگ از نظر فنی تیمی نبود که خیلی بتوانیم عملکردمان را ارزیابی کنیم و بازی مهم ما مقابل بحرین و عراق است که امیدوارم بتوانیم آنها را هم شکست دهیم.

بازیکن سابق تیم ملی فوتبال کشورمان در مورد اینکه آیا ترکیب ایران مقابل بحرین شناخته شده است یا نه، گفت: خوشبختانه بازیکنان خیلی خوبی داریم. بازیکنانی که تعویض شدند از جمله ترابی و انصاری‌فرد خیلی مؤثر بودند و خوشبختانه دست دراگان اسکوچیچ باز است. این مسئله به تفکرات سرمربی تیم ملی باز می‌گردد که چه نفراتی را در بازی با بحرین به زمین بفرستد و باید به تفکرات سرمربی احترام گذاشت. مسلماً چون سرمربی تیم ملی هر روز در تمرین با بازیکنان در ارتباط است، وضعیت را بهتر می‌داند و شناخت بهتری از ترکیب تیمش دارد.

صادقی درباره اینکه با توجه به وضعیت جدول و بازی‌های باقیمانده آیا صعود تیم ایران را از این گروه محتمل می‌داند یا نه، اظهار داشت: ما باید روی خودمان حساب کنیم و به نتایج سایر تیم‌ها کاری نداشته باشیم. من دیدم که این چند روز برخی کارشناسان اظهارنظر کرده بودند که راحت می‌بریم و صعود می‌کنیم. درست است، ما تیم خوبی داریم، اما بازی‌های پیش روی تیم ملی سخت است و ما نیز همیشه مقابل بحرین مشکل داشتیم. آنها مقابل ما فوتبال بازی نمی‌کنند و دنبال دفاع کردن هستند. با این حال من به همه بازیکنان تیم ملی ایمان دارم و مطمئنم می‌توانیم برنده باشیم. من برای تیم ملی آرزوی موفقیت دارم.

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *